SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PRZYGODA Z SAA - 1 CYKL. PROFILAKTYKA I RELACJA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Meta to mocny środek. Ja bym również wybrał testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Wylecz kolano. Zrób cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Michalek83
Wylecz kolano. Zrób cykl :)


Rehabilituje wlasnie. Od kwietnia moge zaczynac cykl i mysle o mecie 6-8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Już napisałem co sądzę o Twoim pomyśle Zrobisz jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
NAG
kamilplnk
Polec test moze byc enan/cypio daj 250e5d i ciagnij te ok 15tyg no chyba ze bedziesz chcial dluzej to luz


Taki cykl planuje dopiero zacząć we wrześniu. 16-24 tygodnie. Teraz chcialem krotko poleciec ok 8 tyg i myslalem o samej mecie z dopieta profilaktyką i miską.
Aktualnie mam niewielką kontuzje kolana wiec nie dam z siebie 100 % jesli chodzi o nogi.


To zastanow sie czy calkiem warto wchodzi w tej chwili na cykl. Czy sobie odczekac i wejsc na towar w pelni sil i dac wycisnac z towaru 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Dobra jutro rano lece na badania
Dzwoniłem dzisiaj do laba, jak wymienilem badania i porosilem o wycene Pani zapytała kiedy ostatnio byłem na siłowni
Przed badaniami kazała zachować 12h postu, 48h bez wysiłku fizycznego, być rano ok 7:00-8:00, na czczo ale wypić szklanke wody. Jeśli ktoś bierze jakieś lekarstwa przed badaniem nie brać. Zapytałem czy seks można uprawiać Opowiedziała że jeśli to możliwe to lepiej nie.
Poniżej moja lista. Jak ktoś ma pomysł czy coś jeszcze dopisać lub wywalić to pisać. Bede miał wyniki to wrzuce.
MORFOLOGIA Z ROZMAZEM
MOCZ BADANIE OGÓLNE
ALBUMINA
ALAT
ASPT
GGTP
ALP
CPR
BILIRUBINA CAŁKOWITA
CHOLESTEROL CAŁKOWITY
HDL
LDL
TRIGLICERYDY
MOCZNIK
KREATYNINA
GLUKOZA
SÓD
POTAS
WAPŃ
MAGNEZ
CHLORKI
FOSFOR NIEOGRANICZONY

FSH
LH
ESTRADIOL
PROGESTERON
PROLAKTYNA
TESTOSTERON

KORTYZOL
TSH
fT3
fT4

EKG + ciśnienie


Zmieniony przez - NAG w dniu 2017-03-01 21:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
krzykacz
Bad diag:

morfologia + rozmaz,
crp,
panel wątroby,
lipidogram,
pełny jonogram + chlorki,
tsh,
glukoza,
mocz + kreatynina,
test całkowity,
prolaktyna,
progesteron
,
estrogen / estradiol,

+ ekg i regularny pomiar ciśnienia.


Z towaru test solo i lecisz dłuższy cykl.


Właśnie odebrałem wyniki badań... Jeśli ktoś może zerknąć i wypowiedzieć się to poproszę.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
cd...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
ekg konsultowana z kardiologiem i jest ok.
ciśnienie w normie
średnia z 7 dni 120/77
puls 65


Zmieniony przez - NAG w dniu 2017-03-03 16:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Wygląda na to, że jesteś zdrowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Tłuszcze, a hormon

WHEY premium