SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PRZEMIANA-proszę o ocenę:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Cóż obiektem oceny będa JA-a konkretniej, moja przemiana w przeciągu ostatnich dwóch lat. No, nieco ponad.

Obwody z początkowych zdjęć-wiem, że obwód ręki wynosił coś koło 24-26cm.

Waga-50-parę kg.

Wtedy jedyne co robiłem to pompeczki okazyjnie, czasem pomachałem hantlami. Czyli prawie nic. Dopiero później poszedłem na siłownie i zająłem się profesjonalniejszym treningiem[jeśli tak to można nazwać, bo na początku popełniałem wiele błędów ale to już przeszłość].

Obecnie-wszystkie dane, jakie mierzyłem, mam w profilu. W tej chwili waga powoli zbliża się do 80kg.

Jeżeli chodzi o rekordy siłowe-na początku nawet nie śniłem o tym, aby je sprawdzać, ale jestem pewien, że większośc z nich pobiłem trzykrotnie, w porównaniu do tego, od czego zaczynałem.
Obecnie-Martwy ciąg 152kg trzy razy, przysiad 127kg 9 razy, wyciskanie na płasko-a ze stówka pójdzie ale nie jest to obecnie moja mocna strona...[kończę teraz wyciskanie hanatlami na płasko 35kg na jeden hantel około 7 razy przeważnie, z supinacją, pełny zakres ruchu]delikatniej mówiąc.

Proszę zatem o obiektywną ocenę mojej przemiany-Od razu mówię, iż za doping nie chwytałem się NIGDY, nawet na własne oczy nie widziałem NIGDY sterydów ani nie miałem ich w rekach tym bardziej. Zrobiłem jeden cykl na kreatynie, czasami kupuję sobie białko jako uzupełnienie diety,jakieś kompleksy witamin, do tego raz aminokwasy. Czyli-ogólnie nic takiego. Ogólnie zdaje sobie sprawę, że moja sylwetka to nic nadzwyczajnego, że nie jest zbyt dobrze i dużo jeszcze do nadrobienia, to jednak lubię się podawać jako przykład tego, że nie trzeba w siebie wrzucac tony chemikaliów, aby zmienić swe ciało. Potrzeba tylko czasu, diety i przemyślanych treningów. I SIŁY WOLI!

Jeżeli ktoś będzie miał naprawdę duże trodności z uwierzeniem, iż wszystkie zdjęcia są moje-mogę wysłać na priv z odkrytą twarzą. To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zatem podkreślam-chodzi mi o ocenę mojej PRZEMIANY. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną w mojej sylwetce i wiem, w którym kierunku mniej więcej mam podążać. Ale postanowiłem wrzucić tutaj swoje foty, bo widziałem, że już chudsi ode mnie wrzucali tutaj swoje zdjęcia.

Oczywiście całą ewentualną krytyke dzielnie przyjme na klate... tylko bez krytykowania mojej tragicznej genetyki-ja sobie jej przecież nie wybierałem, prawda?

Zaraz zacznę wrzucać zdjęcia. Proszę o nie pisanie, póki nie dam znać, że już wrzuciłem wszystko, co miałem zamiar wrzucić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
A no co tu kryć-kaptury to chyba moja najsłabsza partia obok brzucha...

Mięśnie muszą rosnąć, nie mają wyjścia...podoba mi się ta filizofia. Tak więc co zostaje dla mnie to masa, masa, masa...I w sezonie letnim na pewno jakaś redukcja, bo w tej chwili coś już tam mam do zredukowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Najpierw oczywiście starsze zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Szkoda, że nie wiem jak wrzucić więcej fotek w jednym poście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


No to jeszcze takie"chuuuude"zdjęcie...

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-22 15:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


No to jedziemy z czymś nowszym...Mam nadzieję, ze nie zostanę totalnie zjechany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Cała sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Argh. To nie miało być takie małe ale niestety miałem problemy techniczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Kable też trzeba pokazać...PRAWDA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Hmm...Poza na motyle już była, to teraz może czworoboczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ok, póki co starczy. Jakby co to wieczorem mogę jeszcze zrobić zdjęcia w jakichś technicznych pozycjach, typu bicepsy przodem,albo jakies jaśniejszy foty, gdyby ktoś koniecznie chciał. Bo nie wiem, czy wszystko dobrze widac[choć fakt-najpierw niestety trzeba miec jeszcze co pokazać]. Teraz, kiedy wrzucam te zdjęcia, nie mam więcej czasu. I w razie czego fajnie by było, gdyby ktoś przeczytał jednak pierwszy post w całości, choć wiem, że wielu osobm się nie będzie chciało. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1477
no no przemiana konkretna jeśli chodzi o porównanie z pierwszych fotek. myślę że mógłbyś więcej wyciągnąć masy jak na staż ponad 2 lata no ale i tak mi się podoba. pzdr ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawid lat 16

Następny temat

Pare fotek do oceny <staż 3,5 roku>!!!!!

WHEY premium