SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MODERATORZY DZIAŁU SPORTY OGÓLNOROZWOJOWE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o wypowiedzi kto Waszym zdaniem nadaje się najlepiej na tą funkcję tj. jest najbardziej aktywny i udziela wartościowych porad. Jeśli wszystko jest ok, to proszę nie odpisywać. Dziękuję.

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
dzieki Hans i rowniez dla Maccieja wszystkiego najlepszego
Jakos to bedzie


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Zmieniony przez - finderx w dniu 2002-05-14 06:44:14

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
wiesz, trudno czasem udzielic porady na pytanie typu "jak poprawic rzut młotem", czy "jak poprawic czas w pływaniu" nie będąc trenerem czy zawodnikiem danej dyscypliny. Dlatego jeśli nie wiem, to nie udzielam odpowiedzi, bo błędna odpowiedź jest gorsza od braku odpowiedzi. Za to udzielam porad w innych działach

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
finderx i hans udzielają najczęściej bdb odpowiedzi wiec ich proponuje na modów

"Szczęście sprzyja odważnym"
Philips
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze że szef sie wreszcie zainteresował. Prince$$ i Stassi jako moderatorki to lekkie przegiecie dla mnie. mówie szczerze i niedbam o swoją dupe !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hans Twoja dupa jest do odstrzalu!!! Zartuje :)

Ale to szczerze powiem ze nie czaje co masz przeciwko kobietom. Rozumiem ze nie na miejscu byloby dac nam moda w dziale trening czy suplementacja bo to meska domena, ale co CI Ty meska szowinistyczna swino przeszkadza ze kobieta sobie pomoderuje dzial tak mily, lekki i przyjemny jak np. humor czy fitness w ktorym jednak w Polsce kobiety dominuja. No chyba ze chodzi o to ze Ty tez bys chcial moda to sie zglos, odstapie Ci swojego, zobaczymy jak sie wykazesz...

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Moim skromnym zdaniem Macciej powinien zostać, a dobrze by było gdyby Hans do Niego dołączył (odpowiada na większość topiców z tego działu udzielając przy okazji rad).


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Stassi:


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Optymalne rozwiązanie, które proponuje to:
Macciej
Stassi
Hans

Prince$$ - pozostałaby w fitnesie


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
finderx - dzieki ale nie skorzystam, wole wogole nie miec moda niz sie uzerac z hansem ktory by mi na kazdym kroku przypominal ze jestem niekompetentna, nieobecna a najlepiej jakbym byla facetem, pieprze takie uklady, wole nie miec moda niz byc traktowana jako ozdobka forum...

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Spoko - ja tylko wyraziłem swoje skromne zdanie na ten temat.


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki finderx ale mysle ze w tym dziale sa osoby ktore wiedza na temat wyskokow, rzutow mlotem i plywania na czas duzo wiecej ode mnie. Ja czesciej siedze w dziale Fitness czy chocby ostatnio czesto zagladam do Doktorka ;)


Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i znów o skakaniu :)

Następny temat

Co sądzicie o skoku wzwyz....????

WHEY premium