SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MODERATORZY DZIAŁU FITNESS

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkady z powodu braku czasu musiał niestety zrezygnować z tego stanowiska. W swoje miejsce zaproponował Si2uiel'a.
Si2uiel - zgadzasz się?


Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
latwiej znalezc go w odzywianiu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
A ja moge za niego odpowiedziec !!

Zgadzam sie

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jesli tylko MaTEO uwaszasz ze jeden admin w dziale fitness to za malo (ostatnio czeste sa glosy ze adminow jest za duzo) a Arkady zaproponowal wlasnie mnie to nie widze przeszkod i bardzo chetnie "przejme pałeczke". Ciesze sie ze moja wiedza na tematy odzywiania i treningu zostala zauwazona i pozytywnie oceniona przez Akrady'ego o czym swiadczy jego nominacja. Pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymajcie poziom. TYmczasem

Z poważaniem ARKADY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
gratulacje spoznione dla moda Fitnesu i powodzenia




Pozdrawiam. Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Zmieniony przez - finderx w dniu 2002-06-28 23:11:19

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta... - looknijcie na nia

Następny temat

Chleb chrupki

WHEY premium