SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MODERATORZY DZIAŁU DOPING

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o wypowiedzi kto Waszym zdaniem nadaje się najlepiej na tą funkcję tj. jest najbardziej aktywny i udziela wartościowych porad. Jeśli wszystko jest ok, to proszę nie odpisywać. Dziękuję.

Ed zgodził się zastąpić kingkong'a.

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ed , jak najbardziej w połączeniu z tymi którzy już są
666 Gochanem będzie niezła drużyna

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Myślę, że raczej King Konga mógłby zastępować(oczywiście do powrotu naszego Króla ) Metrowiec
jeśliby się zgodził ewentualnie Dąbek choć on jest teraz mniej w dziale doping. Ed jest też w porządku, w każdym razie jeżeli ktoś miałby to robić to jeden z tych trzech.
Ja byłbym za Metrowcem. W tej chwili raczej nadążam bez większego problemu ze sprawdzaniem postów w dziale doping,
ale matura zbliża się potem egzaminy na studia, nie jestem obecnie w stanie poświęcić na mój dział powyżej 30 minut dziennie, więc być może przydałby się nam ktoś tymczasowo
za naszego Króla dopingu.
Ja ustawiłbym w takiej kolejności (pierwsze miejsce uważam
za najlepsze potem drugie i na koniec trzecie)Lecz wcale nie
uważam za konieczne w tej chwili aby powiększać ilość moderatorów tego działu, choć oczywiście nic wiele przeciwko też nie mam.

1. Metrowiec
2. Dąbek
3. Ed

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
jak dla mnie
to Gochan, 666 , Ed , Dabek



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie trzeba nas tylu, starczy 1 albo 0 dodatkowych moderatorów. Odkąd wprowadzono abonament ruch jest tu duuuużo mniejszy(choć ostatnio coś się ruszyło

Son Gochan

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-04-12 20:23:11

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
a ja bym proponowal zeby doping objol x-men ,słodek ,gochan co wy na to

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
moim zdaniem gochan i metrowiec numer 1 !
ED sie malo wypowiada w porowaniu z nimi ,no i x-men tez by niezly byl gdyz nieraz napisze jakies mądre posty.

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne ze X i Słodek znają się w temacie , ale nie wiem czy mogą sobie na to pozwolić , np.kiedyś padnie opinia że nasi zawodowcy udzielają porad amatorom koxu a to moze nie być dla Nich reklama

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdyby ed byl troche bardziej aktywny to swietnie by sie nadawal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje typy:1-Ed 2-Gohan 3-Metrowiec i oczywiscie KK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Moim skromnym zdaniem King był i jest niezastąpiony.
Bez obrazy dla innych Modreatorów będących w temacie.
Pozdrawiam


macek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co napisać

Następny temat

Prohormony

WHEY premium