SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA z babą

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Aktualnie trenuję bjj. Chciałabym zacząć chodzić na treningi mma, o czym od dawna marzyłam. Akurat w klubie do którego chodzę treningi mma i innych sportów walki są jakby w cenie. Ale jest pewna przeszkoda. Otóż na mma w naszym klubie chodzą same starsze, napakowane chłopy i trochę boje sie, że trudno będzie mi z kimś tam sparować lub trenować uderzenia itp.
Jak to jest u was chłopaki jeśli chodzi o trenowanie z babami? Możecie coś poradzić?
Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Proponuję znaleźć sobie koleżankę (a najlepiej koleżanki), z którą razem będziecie chodzić na zajęcia. Dziewczyny, które przychodzą na trening w typowo męskim gronie rzadko przychodzą na kolejny... Ale znam kilka upartych co twardo chodzą np. na boks. I raczej ciężko będzie znaleźć faceta co dobrowolnie będzie ćwiczył z dziewczyną. No chyba, że on przyjdzie tam w innym celu niż reszta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jeśli tylko masz motywację, to nie ma problemu. Mogę ci natomiast powiedzieć z doświadczenia. U mnie na grupie na kickboxingu jakieś pół roku temu było po równo chłopa i bab. Jednak dziewczyny powoli zaczynały się "sypać" i tak jedna po drugiej odchodziły. Jedna z nich twardo się trzymała, ale też się w końcu poddała. Dlatego najlepiej mieć swoją "ekipę" na treningach. Niemniej jeśli tylko bardzo chcesz, to tak jak napisałem - nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Często kobiety ćwiczą w parze ze swoim facetem. Z reguły to jego inicjatywa. Na juniorskich turniejach bokserskich zdarzają się walki dziewczyny z chłopakiem, bo dziewczyna ma spore osiągnięcia , ale nie ma z kim walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 232
Trening z dziewczyną, to zależy też od osobowości, ale próbuj. A skąd jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Przed sparingiem ustal z partnerem, na jakich zasadach bijecie. U mnie mozna zawsze negocjowac sile, natomiast predkosc pozostaje ;) Mozesz rowniez poprosic partnera, by sie przygladnal i juz po, dal ci kilka cennych uwag. Trening z babkami, robie tylko BJJ, natomiast z doswiadczenia wiem, ze stojka z kobietami, to raczej na slabsze dnie ;)

Jesli ktos mimo twoich uwag, wali nadal mocno, przerwij sparing i zwroc mu uwage. Jak znow sytuacja sie powtorzy, zmien partnera. Na poczatku mozesz tez zasugerowac trenerowi. Czasami u nas trener znienacka krzyczy "Sparing! 80%". Wtedy nie masz duzo czasu na negocjacje, jak mu na poczatku nie zasugerowales ;)

PS Nigdy nie szukaj wymowki "zapomnialem szczeki", "bijemy na brzuch tylko, bo bylem u dentysty" itp. Lepiej idz na worek i pocwiczy technike. Powodzenia.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozne style walk jak to polaczyc

Następny temat

Treningi indywidualne w Warszawie

WHEY premium