SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

MMA wg Wojtasa

Wysłana -

Dzień dobry!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Założenia tego tematu są następujące:

a) typuję tutaj jedynie MMA
b) będzie mało typów, ale będą to typy przemyślane
c) celem jest zachowanie wysokiej skuteczności procentowej moich typów
d) stawek nie podaję = można przyjąć, że na każdy typ jest przeznaczona płaska stawka czyli 1 jednostka

Zaczynamy, UFC już niebawem!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov

Kurs 1.59

To jest typ bardziej przeciwko Ukraińcowi, aniżeli na Brazylijczyka. W ogóle nie przemawiają do mnie zwycięstwa Krylova nad Donovanem czy Nedkovem. Wg mnie jest to jeden z najgorszych obecnie zawodników UFC. Myślę, iż przegra już w pierwszej rundzie.

2#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov Poniżej 1.5 rundy

Kurs 1.48
Wysłana -
3#

Valerie Letourneau vs Maryna Moroz

Kurs 3.00

Ta druga zasłynęła z tego, że pokonała sensacyjnie i bardzo szybko Jo-Jo Calderwood. Tyle. Ja to traktuje jako wypadek przy pracy Joanne, gdyż była ona źle przygotowana do tamtej walki. Przypadek i tyle. Niektórzy kreują Ukrainkę na jakąś mega-zaj**istą fajterkę a nawet przyszłą, nową Mistrzyni. A w życiu. Jej skillsy zostaną wkrótce zweryfikowane. Moim zdaniem nastąpi to już teraz. Poza tym kurs rzędu 3 to jest naprawdę kurs warty ryzyka biorąc pod uwagę, że jest to żeńskie MMA. Wszystko jest możliwe. Valerie niby wczoraj miała problemy ze zrobieniem wagi, ale dużo ścinać nie musiała (1 funt), a jeszcze zdjęła ubranie podczas drugiego podejścia. Nie sądzę, że będzie jakoś mocno wyczerpana. Próbujemy <yes>

4#

Charles Oliveira vs Max Holloway

Kurs 2.94

Ja bym tutaj widział albo poddanie Brazylijczyka, albo nokaut w wykonaniu Hawajczyka. Sądzę jednak, że bardziej jest to prawdopodobne. Max się rozwinął i pewnie nie jest to jeszcze koniec, ale jak sobie przypomnę co robił z nim Conor w parterze... Charles jest lepszy w te klocki. Walka trafi na glebę to będzie miał przewagę Oliveira i to jest bezdyskusyjne.

5#

Charles Oliveira vs Max Holloway Przetrwa do końca walki - NIE

Kurs 1.29
Wysłana -
dlaczego mamy ci pomagać sam sobie radz
Wysłana -
zresztą można trafić na sensacje i będziesz mieć pretensje
Wysłana -
@Krzysiek6-91

Pomyliłeś tematy.

WojTAS7
1#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov

Kurs 1.59

To jest typ bardziej przeciwko Ukraińcowi, aniżeli na Brazylijczyka. W ogóle nie przemawiają do mnie zwycięstwa Krylova nad Donovanem czy Nedkovem. Wg mnie jest to jeden z najgorszych obecnie zawodników UFC. Myślę, iż przegra już w pierwszej rundzie.

2#

Marcos Rogerio De Lima vs Nikita Krylov Poniżej 1.5 rundy

Kurs 1.48

WojTAS7
3#

Valerie Letourneau vs Maryna Moroz

Kurs 3.00

Ta druga zasłynęła z tego, że pokonała sensacyjnie i bardzo szybko Jo-Jo Calderwood. Tyle. Ja to traktuje jako wypadek przy pracy Joanne, gdyż była ona źle przygotowana do tamtej walki. Przypadek i tyle. Niektórzy kreują Ukrainkę na jakąś mega-zaj**istą fajterkę a nawet przyszłą, nową Mistrzyni. A w życiu. Jej skillsy zostaną wkrótce zweryfikowane. Moim zdaniem nastąpi to już teraz. Poza tym kurs rzędu 3 to jest naprawdę kurs warty ryzyka biorąc pod uwagę, że jest to żeńskie MMA. Wszystko jest możliwe. Valerie niby wczoraj miała problemy ze zrobieniem wagi, ale dużo ścinać nie musiała (1 funt), a jeszcze zdjęła ubranie podczas drugiego podejścia. Nie sądzę, że będzie jakoś mocno wyczerpana. Próbujemy <yes>

4#

Charles Oliveira vs Max Holloway

Kurs 2.94

Ja bym tutaj widział albo poddanie Brazylijczyka, albo nokaut w wykonaniu Hawajczyka. Sądzę jednak, że bardziej jest to prawdopodobne. Max się rozwinął i pewnie nie jest to jeszcze koniec, ale jak sobie przypomnę co robił z nim Conor w parterze... Charles jest lepszy w te klocki. Walka trafi na glebę to będzie miał przewagę Oliveira i to jest bezdyskusyjne.

5#

Charles Oliveira vs Max Holloway Przetrwa do końca walki - NIE

Kurs 1.29

Wysłana -
Powodzenia Wojtas!
Wysłana -
@Toomek4

Nie dziękuję ;)

6#

Corey Anderson vs Jan Błachowicz

Kurs 1.67

Janek dostaje rywala, który powinien być teoretycznie spokojnie do zrobienia. Jest to 25-letni Amerykanin trenujący w The Kennel Fight Club w Rockton, ILLINOIS. Dla przeciętnego polskiego fana - totalny no-name. Przyszedł do UFC z bilansem 3-0. Jakich rywali pokonał można sprawdzić na Sherdogu, ale to podobny kaliber co on, albo i gorszy. Natomiast w UFC jego rekord wynosi 2-1. Naprawdę nic specjalnego. Porównując to do osiągnięć Janka i z kim on walczył - na papierze faworyt może być tylko jeden. Poza tym nie uważam, że Polak jest już na etapie "brzydkiego starzenia" jak Shogun Rua, czy bracia Nogueiry. Jeszcze trochę powinien powalczyć z sukcesami na najwyższym poziomie.
Osobiście mam nadzieję, że Janek "ogarnie" i nie pogorszy swojej sytuacji w UFC.
Wysłana -
Kogo moje oczy widzą

Jak Janek nie ogarnie Andersona, to już będzie dupa zbita...must win dla Janka

Powodzenia z tym i kolejnymi typami
Wysłana -
@Pippo

No siemano, życz mi wytrwałości przede wszystkim

7#

Demetrious Johnson vs John Dodson Przetrwa do końca walki - NIE

Kurs 2.40

Albo nokaut Dodsona na Johnsonie a zarazem wielka niespodzianka, albo poddanie Myszy. Tak bym widział tę walkę. Decyzji się tutaj nie spodziewam.
Wysłana -
Początki zawsze są trudne, ale keep going Bro!
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź