sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

MMA wg Wojtasa

Wysłana -
Chciałem grać Hunta i k***a zasnąłem !!! Ale je-any Te Huna z ex hokeistą przegrał, co za lamus, niech go już wyj**ią...
Wysłana -
WojTAS7

PS 2: Szkoda, że nie ma nigdzie kursów na FEN. Niemniej duchowo stawiam na : Szymańskiego przed czasem, Akopa przez KO w 1 r i Haratyka przez decyzję. : ))

chyba jednak dobrze, że nie było oferty na FEN
Wysłana -
WojTAS7
24#

Royce Gracie vs Ken Shamrock

Kurs 1.85

Bellator, walki takich gości to abstrakcja, wiem. Jednak: Shamrock pomimo 52 lat (Gracie 49 lat) walczył ostatni raz 7 miesięcy temu, a jego rywal 8 lat temu (!!!). Ken będzie na pewno silniejszy fizycznie. Może ustrzelić jednowymiarowego Royce'a . I taki scenariusz wydaje mi się bardziej prawdopodobny, niż przeniesienie walki do parteru i poddanie.

25#

Anthony Hamilton vs Shamil Abdurakhimov

Kurs 2.00

Rusek z Dagestanu paradoksalnie ma słabe zapasy, które w tej walce mogą mieć kluczowe znaczenie. Oczywiście, jak to w wadze cięzkiej nie można wykluczyć jednego ciosu, który załatwi sprawę, niemniej wydaje mi się, że Anthony trenujący u Jacksona i Winkeljohna wyjdzie do tej walki z game planem polegającym na obalaniu i biciu z góry.

WojTAS7
26#

Conor MacGregor vs Nate Diaz Poniżej 2.5 rundy

Kurs 1.52

Sprawa prosta jak dla mnie. Diaz byłby dobrym rywalem dla Notoriousa, gdyby miał pełen obóz przygotowawczy. A tak nie jest. Za mało czasu, żeby się dobrze przygotować do walki. Nie wiadomo jak z kondycją będzie. Choć... Ja tu prognozuje zakończenie walki nawet w pierwszej rundzie. Prawdodpodobnie Conor szybko ustrzeli Nathana w stójce i będzie po zabawie. Diaz, żeby to wygrać to musiałby IMO od razu nurkować po nogi, sprowadzić, skontrolować i na glebie albo ubić, albo poddać. Jak będzie stał na nogach i wymieniał ciosy to zakończy się to bardzo źle dla niego.

WojTAS7
27#

Mark Hunt vs Frank Mir

Kurs 1.74

Stawiałbym tutaj na nokaut w wykonaniu Hunta, już w pierwszej rundzie. Oczywiście dopuszczam możliwość, że np. Mir nie da się ustrzelić, obali już zmęczonego rywala i podda albo ubije. Niemniej po kursie ~1.7 myślę, że można ryzykować na Hunta.

28#

Jake Matthews vs Johnny Case

Kurs 1.93

Dużo ludzi gra Case'a. Dużo typuje go jako zwycięzcę na Tapology. Przekonałem się i ja czytając o jego przewadze zapaśniczej. Przez decyzję powinien to ugrać. Po takim kursie jest to IMO atrakcyjny bet.

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2016-03-29 14:46:41
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź