SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA w Lublinie ;D

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Siemanko, czytałem kilka tematów ale są dość stare, chciałem się zapytać kogoś ogarniętego jak to jest z tym mma w naszym Lublinie ;D Wiem, że jest jakiś k-1 i gladio bodajże, podobno gladio jest lepsze ale czy to tylko tyle? Chciałbym zacząć trenować i fajnie jakby ktoś mi doradził jaka atmosfera jest na zajeciach, czy dalej trenuje itp, pozdroo ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
1.Alliance Lublin - Globus LSM
2.Fight club - Dunikowskiego DZIESIĄTA
3.Gladio - racławickie CENTRUM
4.K1 - Kleberga - Kalina

ciężko powiedzieć wszędzie 1 trening jest darmowy , jeśli celujesz bardziej w BJJ i chcesz startować w GI to opcja numer 1 , jeśli ulica to opcja numer 2 jeśli pełne prawdziwe MMA to opcja numer 3 ( świetna atmosfera trenerem jest tam człowiek ) od którego nie tylko walki można się nauczyć , opcja numer 4 według mnie trochę marketing .

ale każdy ma swoje zdanie - wybierz sam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
No właśnie zawsze od dziecka były sztuki walki, potem jakoś podjarałem się mma ale brak czasu i kasy, naszło mnie jakiś czas temu aby może spróbować jakoś podejść do tego przyszłościowo i profesjonalnie, więc pewnie wybrałbym gladio ;DD a to GI, co to takiego? ;)

Zmieniony przez - TheIcon w dniu 2012-08-29 20:29:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Muay Thai Lublin

Wiecej