SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA a estetyczna sylwetka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Witam, obecnie chodzę na siłownie i z plan treningoym plus dieta od jednego z portali zrzuciłem już 13 kg balastu i waże teraz 88 kg ale jak wiadomo po pewnym czasie idzie to coraz wolniej a chce jeszcze zrzucic te 5-7 kg i tak wpadłem na pomysł że może by tak wrócic na SW a mianowicie MMA ( u mnie w mieście gdzie studiuje jest to 5 razy w tyg ) kiedyś już trenowałem ale oprócz treningów moją drugą ulubioną rzeczą było jedzenie i niestety zapuściłem się, terraz tez ze względu na zawód ( fizjoterapueta przyszły ) chciałbym mieć sylwetke estetyczną która by "przyciągała" klientów ( wiadomo wiedza przede wszystkim ale wygląd tez ma znaczenie co zauważyłem na praktykach ). Niestety nie moge chodzic i na siłownie i na MMA bo mnie na to nie stać i nie oczekuje pomocy w wyborze co lepsze itp . Moje pytanie jest takie czy da się zrobić ładną estetyczną sylwetke trenując MMA a trening siłowy jedynie na własniej masie ciała ?? mówie tutaj też o późniejszym budowaniu masy mięśniowej jak już zrzuce założony balast ?? dodam że domyślam się że będzie tutaj ważna dobra micha na plusie lub minusie zalezy od celu, ale pow tak uwielbiam SW ale do mojej przyszłej pracy przyda mi się bardziej siła w łapach ( masaż, terapia manulana itp ) a niżeli to czy potrafie się bić

Z gory dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Do robienia sylwety najlepsza będzie micha + interwały + siłka. Fajterzy UFC nie wyglądają dobrze dlatego bo szybko tłuką w wora ale dlatego że trzepią obwody i robią siłkę jak szaleni, więc sam sobie odpowiedz, po co Ci to całe SW

A redukcja idzie wolno z miliona powodów, jak choćby, paradoksalnie, za długa redukcja, stres, hormony, upośledzone przyswajanie składników pokarmowych, przemęczenie etc etc etc

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Moje doświadczenie na siłowni to kilka miesięcy ze 2 lata temu. Poza tym tylko boks i kickboxing. Regularnie słyszę pytania, czy nie trenuje jaiegoś street workouta, bo mam bardzo ładnie zarysowane mięśnie. Ale dużo tu zależy od genetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
No niestety ja jestem typowym endomorfikiem, wystarczy 2-3 tyg nietrzymania michy i tluszcz wraca :/ fizjo chce polaczyc ze sportem dlatego mam dylemat dlatego zalezy mi na sylwetce i dlatego mam dylemat czy isc na silownie czy SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
MMA na pewno zagwarantuje ci sylwetke docieta na maksa. Musisz tylko regularnie i sumiennie trenowac. Na tych treningach jest ostre zarzynanie, prawie jak wojskowe musztry. Ci, ktorzy trenuja regularnie juz min. 1 rok widac jak ich sylwetka sie dociela. Ostatnio porownywalismy zdjecia :), rezultat gwarantowany! Druga kwestia, nie bedziesz wielki jak po silowni, wiec na 120kg nie mozesz liczyc.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80
Nie chce ważyć 120kg chce miec po prostu widoczny brzuch i jak zaloze koszulke to zeby bylo widac klatke piersiowa taka wysportowana (wiem ze to moze byc smieszne ale mam na je punkcie kompleks ) chce wazyc 80-85kg z wysportowana sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
No to bez siłki klatki nie zrobisz ładnej. U mnie widać zarys pod koszulką (na ironię częściej koszule zakładam), ale jest to naturalna wypukłość jak masz coś więcej niż gość ważący 50 kg przy 170 cm wzrostu i gdy się nie garbisz.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-10-25 15:11:32
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziomy zaawansowania w sportach walki

Następny temat

Sporty walki (Libiąż, Chrzanów, okolice)

WHEY premium