SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 5 listopada

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Zakładam temat o gali, by można było tutaj dyskutować na jej temat, i wrzucać newsy jej dotyczące.

Bo freak show o którym wrze dyskusja w innym temacie, wartość ma dokładnie taką, jak przedstawiono na powyższym plakacie - Grabowski by ich dwoch na raz tymi pieściami zgniótł

Szykuje się bardzo dobra rozpiska!

Damian, Kita, Drwal - czyli wielka trójka, którym ostatnio się nie powiodło. Grabowski jestem pewien wyjdzie w dobrej formie.

Ciekawi mnie dyspozycja Kity. W ostatnich walkach za dobrze nie wygladał, mam nadizeje ze pokaże na co go stać o dyspozycje Drwala również się nie boje

na gali ma takze zawalczyć Borys Mańkowski.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-08-13 21:46:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
O czekam na walke i oczywiście wygraną Tomka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
prooo gala bede czekal:) Oby wszystkie walki wypalily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
gala git majonez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No jestem zaskoczony jak dobrze się ta gala zapowiada... Tylko ten Najman...

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja tam nie narzekam na tę walkę. Moim zdaniem w 1szej Najman prawie doyebał Salete. Jeśli gala będzie transmitowana gdzieś to sami pomyślcie kto by ją obejrzał bez Najmana i Salety, a kto obejrzy ją dzięki tylko temu freak show i ludzie zobaczą sobie kto to Drwal, Grabowski, Kita i może część z nich zrozumie, że Pudzian nie jest najlepszym polskim HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Grabowski na tym plakacie wyglada jak BJ Penn

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
walka Salety z Najmanem potrzebna jest do rozreklamowania gali ,z tego co widac nazwiska dobre im sie udało zciagnac ,mogliby jeszcze Gluhowa zwerbowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Naprawdę dobra gala + freak show, czego chcieć więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrych ring girls i oprawy

Ciekawi mnie, czy zaskoczą nas czymś w tej kwestii organizatorzy. taka rozpiska, to mogliby się postarać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Rozpiska trochę utarła nosa KSW. Jest czołówka i co mnie cieszy to konkretne kategorie wagowe, można pisać o dynamice i tempie w pojedynkach(niższe kategorie) ale waga królewska HW i LHW cieszą się dużym zainteresowaniem.Oby przeciwnicy byli dobrani na poziomie a nie zapchajdziury i podkładanie się żeby Polacy na Polskiej gali wygrali.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

Następny temat

Chris Lytle kończy kariere!

WHEY premium