SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




"Jak oficjalnie informuje właściciel MMA ATTACK, pan Dariusz Cholewa – ustalono już dokładny termin i miejsce Gali MMA ATTACK 2. Impreza odbędzie się w katowickim Spodku, 27 kwietnia 2012. Słynny Spodek to miejsce historyczne dla polskiego sportu. Przypomnijmy kilka ważnych wydarzeń, które można było tam obejrzeć.

Właśnie tu, w 1975 roku miały miejsce ważne dla naszego boksu amatorskiego Mistrzostwa Europy. Polski zawodnik wagi ciężkiej – Andrzej Biegalski zdobył wtedy tytuł Mistrza Europy, pierwszy (jak dotąd jedyny) dla wagi ciężkiej.

Nasi hokeiści odnieśli właśnie w Spodku historyczne zwycięstwo nad drużyną Związku Radzieckiego, podczas Mistrzostw Świata w 1976 roku.

W Katowicach, w Spodku walczyli też Polacy w boksie zawodowym. Rok 2007 to słynna walka Andrzeja Gołoty z Jeremy Batesem, zakończona wygraną Andrzeja, przez TKO, w drugiej rundzie. Na tej samej gali Krzysztof Diablo Włodarczyk przegrał ze Stevem Cunninghamem na punkty.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten właśnie obiekt? – Przede wszystkim ze względu na to, że Śląsk to region, w którym sporty walki są szczególnie popularne – podkreśla Dariusz Cholewa. Data kwietniowa to też nie przypadek. Pierwsza nasza Gala wywołała duże zainteresowanie i teraz naszym obowiązkiem wobec fanów jest zachowanie ciągłości imprez. Na drugiej Gali MMA ATTACK wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników, więc konieczny był odpowiednio długi czas, aby zdążyli się przygotować konkretnie pod tą imprezę.

Kogo zobaczymy w kwietniu, w klatce MMA ATTACK? Nieoficjalne „przecieki” już się pojawiły. Ale prawdziwe informacje już wkrótce na naszej stronie."



źródło: http://mma-attack.net/

http://mma-attack.net/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=36&cntnt01returnid=72



Pozostaje czekać na oficjalną rozpiskę, licze na porządną karte walk



Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-01-13 17:04:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
do kato mam 30 km, chyba się wybiorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja do katowic bym też miał niedługo, jakieś 3-4 h pociągiem. Muszę się porządnie zastanowić, bo okazja gali tak blisko się prędko nie powtórzy

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-01-13 17:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to proste jak by dużo osób jechało to trzeba się ugadać, ciekawe jak z biletami będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
ja bede,mam do katowic 30 min samochodem,tlko żeby rozpiska była dobra

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
też się na pewno pojawię, bo do Kato mam jakąś 1h około, więc nie można przegapić gali MMA w tak bliskim mieście ;p ciekawe jaka będzie cena biletów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
cena tak jak ostatnio czyli coś podobnego jak na KSW, od 50zł jak się nie mylę do 1500 zł

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-01-13 21:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja mam do KC 15 minut samochodem:D jak tylko rozpiska będzie warta kasy za bilet to na 100% bede :D

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
lol, takich frik szołów to Pride nie robił:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146

Następny temat

Seminarium Sensei GOKOR CHIVICHYAN- Łódź

WHEY premium