SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP ZAPRASZAMY DO SUPER KONKURSU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Drodzy Forumowicze,

Tradycją już się stało, iż co roku chcemy Was obdarować "pod choinkę". Przygotowaliśmy dla Was BARDZO PROSTE zadania i BARDZO atrakcyjne NAGRODY o łącznej wartości aż 15 000 pln !!!
Wystarczy jedynie, że:

Uzupełnicie zdania i odpowiecie na pytania:

1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to ____________

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to ________________________________i tylko marka _________________
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: _____________________________________

4. Mariusz Pudzianowski ____-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki ___________ nutrition for the _______________

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA ___________®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ?

7. Dlaczego Olimp® ?

Wśród wszystkich odpowiedzi rozlosujemy 20 zestawów dowolnych produktów OLIMP SPORT NUTRITION®, DOMINATOR nutrition for the strongest ,BIOGENIX®, GO4IT®, HARDCORE TRAINING SERRIES® ; Olimp Labs w trosce o Wasze zdrowie® o wartości 500 pln (ceny detal . Ponadto wśród wszystkich odpowiedzi ma pytanie Dlaczego Olimp® ? wybierzemy 10 najciekawszych i nagrodzimy zestawem dowolnych produktów j.w o wartości 500 pln (ceny detal.)
Na odpowiedzi czekamy w tym poście do dnia 31.12.2008 .
Listę zwycięzców ogłosimy 9 STYCZNIA 2009.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzców prosimy o wysłanie e-maila z danymi: nick na forum, imię nazwisko, adres zamieszkania, telefon, adres email, wpisując w temacie wiadomości MIKOŁAJ- wszystko na adres e-mail: [email protected]. Zwrotnie na Wasz adres email otrzymacie login i hasło do naszego sklepu internetowego na [www.nutrifarm.com.pl]. 
Tam już bardzo wygodnie i szybko złożycie zamówienie na wybrane przez siebie produkty.

Prosimy o uczciwą rywalizację, jakiekolwiek próby kopiowania nie będą brane pod uwagę w losowaniu / ocenianiu odpowiedzi.


ZACHĘCAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE



OLIMP & NUTRIFARM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Oczywiście przegrywamy z honorem ale, jeżeli przegrywamy z wyrównanej walce, dlatego też mam pretensje jak i Martainn, że Nutrifarm nie wziął mnie pod uwage, gdyż na 3 stronie napisałem wszystko poprawnie tego samego dnia co ogłoszenie konkursu. A napisałem w tym temacie dlatego, że w Nutrifarm poprostu nie zauważyłem. Skoro są 2 TAKIE SAME tematy to gdy umieściłem w jednym w drugim nie dawałem.

https://www.sfd.pl/MIKOŁAJ_OLIMP_ZAPRASZAMY_DO_SUPER_KONKURSU-t458126-s3.html

mam nadzieje, iż zostanie to wyjaśnione

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-01-10 16:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Vitamin -Shop.

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Platynowy Laur Konsumenta i tylko marka OLIMP Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: OLIMP Massacra.

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? - oczywiście OLIMP Sport Nutrition

7. Dlaczego Olimp® ?
Olimp to światowej klasy suplementy w cenach dopasowanych do polskiego konsumenta. Organizuje sporo korzystnych konkursów (zbieranie punktów i wymiana na nagrody lub... ten ), to firma o najdłuższej działalności w tej branży jeśli chodzi o Polskę... Wielu zadowolonych konsumentów poleca jej produkty, dlaczego nie miałbyś TY z nich skorzystać? A poza tym 'kupując polskie produkty, dajemy pracę'


_____________________________________________________________
powodzenia dla pozostałych uczestników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Sportatut
2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to PERŁY MEDYCYNY 2008i tylko marka Olimp Labs w trosce o Wasze zdrowie otrzymała je dwukrotnie w kategorii producent i dystrybutor artykułów farmaceutycznych i medycznych.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: MASSACRA®

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator nutrition for the strongest.
2.
3. 5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA Capsules®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ?
4. OLIMP SPORT NUTRITION
7. Dlaczego Olimp® ?
Ponieważ od kiedy pamiętam i zainteresowałem się kulturystyką słyszałem o tej marce. Były reklamy w gazetach, stosowali te odżywki moi znajomi i nikt nie powiedział złego słowa. Poza tym bardzo cenie sobie stosunek jakość cena szczególnie w produktach Mega Caps. Czasami można spotka niezłe promocje i zawsze wiem że nie będą te suplementy wywoływały jakiś przykrych dolegliwości bo mam do nich zaufanie. Trzeba wspierać Polski rynek


Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2008-12-19 09:53:38

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2008-12-19 10:03:43

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Olimp Labaratories
2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Platynowy Laur Konsumenta i tylko marka OLIMP Sport Nutrition otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Olimp Massacra.

4. Mariusz Pudzianowski 5 -krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki Dominator nutrition for the strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA Capsules ® ( czyli mega ilośc substancji w kapsułce)

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ?

Nie jest to trudne pytanie, gdyz odrazu wiadomo, iż chodzi o OLIMP Sport Nutrition :)

7. Dlaczego Olimp® ?

Firma Olimp działa od bardzo wielu lat. Mam zaufanie do tej firmy gdyż produkuje najwyższej klasy suplementy o atrakcyjnej cenie. Jestem dumny iż jest to Polska firma. Pewien jestem, iż nie tylko ja polecę suplementy z firmy Olimp Sport Nutrition.

Zmieniony przez - nka w dniu 2008-12-19 10:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Vitamin-Shop
2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Laur Konsumenta i tylko marka OLIMP Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie
3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: MASSACRA®
4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the STRONGEST.
5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®
6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? - OLIMP
7. Dlaczego Olimp® ?
Pełna gama odżywek/suplementów, firma cieszy się niesamowitym uznaniem pośród polskich sportowców/kulturystów i nie tylko ich bo także zwykłych ludzi którzy trenują na siłowniach. Technologia Mega Capsules która ułatwia życie niebywale w codziennej suplementacji. Poza tym reklama MASSACRA® miażdży. :D.

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Vitamin-Shop

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Perły Medycyny 2008 oraz Laur Konsumenta 2008 tylko marka OLIMP Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: MASSACRA®

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the strongest.
5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ?
Bez wątpienia jest nią OLIMP SPORT NUTRITION

7. Dlaczego Olimp® ?

Firma Olimp Sport Nutrition to przede wszystkim gwarancja jakości. Olimp Sport Nutrition cieszy sie od lat wielkim powodzeniem i uznaniem wśród kientów na rynku Polskim jak i zagranicznym.
Bardzo dobrze rozwinieta baza naukowo-labolatoryjna gwarantuje nami iz suplementy i odzywki tej firmy są najwyższej jakości.
Produkty te posiadaja wszelkie atesty,analizy ktorych tak wiele firm nie posiada.
Baza produktow jest bardzo szeroka skierowna do profesjonalistów jak i amatorów.
Potwierdzniem tego jest zdobycie 2-krotnie Laur konsumenta oraz Perły Medycyny 2008
Bardzo istotnym faktem jest to ,że wspołpracują z najsilniejszym człowiekiem świata Mariuszem Pudzianowskim

Niewątpliwie Olimp Sport Nutrition jest jedną z najlepszych firm produkujacych suplementy i odzywki dla osob aktywnych fizycznie


Zmieniony przez - rk24 w dniu 2008-12-19 11:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Witam.
1. Vitamin-shop
2. Laur konsumenta, Olimp
3. Olimp Creatine Magna Power
4. 5, Dominator nutrition for the strongest
5. Mega Capsule
6. Olimp
7. Olimp jak wszyscy wiemy jest firmą Polską, co nie znaczy oczywiście, że gorszą od innych. Firma Olimp znakomicie rozwija się na światowym rynku suplementów i odżywek poprzez tworzenie coraz to nowszych lepszych produktów. Kto stosuję suplementy tej firmy ten powinien wiedzieć, że to nie byle co. Pozdrawiam.

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to Vitamin-Shop

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to Perły Medycyny 2008 oraz Laur Konsumenta 2008 tylko marka OLIMP Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: MASSACRA®

4. Mariusz Pudzianowski 5 -krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the strongest.
5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA CAPSULES ®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ?
Bez wątpienia jest nią OLIMP SPORT NUTRITION

7. Dlaczego Olimp® ?

Wystarczy napisać trzy słowa: Najlepszy, Najskuteczniejszy, Najszybszy

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to _Vitamin-Shop

2. Najwyższe w Polsce wyróżnienie konsumenckie to _Perły Medycyny 2008 oraz Laur Konsumenta 2008_i tylko marka OLIMP Sport Nutrition
(z branży sport nutrition) otrzymała je dwukrotnie.

3. Najmocniejszy w Polsce stack kreatynowy zawierający kreatynę Magna Power® to: Olimp Massacra

4. Mariusz Pudzianowski 5-krotny Mistrz Świata Strong Man jest współtwórcą marki DOMINATOR nutrition for the strongest.

5. MEGA CAPS® skrót pochodzący od pełnej nazwy unikalnej,nowatorskiej technologii MEGA capsules®.

6. Która z firm branży sport nutrition jako jedyna w Polsce prowadzi pełne spektrum badań laboratoryjnych, każdej partii surowców i produktów gotowych ( suplementy, odżywki) we własnych laboratoriach ? Olimp

7. Dlaczego Olimp® ?
Firma Olimp jest uznawana za jedna z Bierzycach marek odzywek i suplementow.cieszy się nienagana opinia wśród kupujących. Olimp posiada Duzy asortyment odzywek i suplementow, dzieki czemu każdy znajdzie cos dla siebie

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
uuuuupsss.. złe przeczytałem pytanie i wpisalem zamiast massacry, creatine magna power ;/ przeoczyłem, że chodzi o najmocniejszy stak ze stajni Olimp, tak to jest jak sie czlowiek spieszy..

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
1. Vitamin-Shop

2. Laur Konsumenta 2008 ,marka OLIMP Sport Nutrition


3. MASSACRA®

4. Mariusz Pudzianowski 5 krotny Mistrz Świat który jest współtwóracą DOMINATOR nutrition for the sthrongest

5. MEGA CAPS® = MEGA CAPSULES ®.

6. OLIMP SPORT NUTRITION

7. Dlaczego Olimp® ?
Cenie tą firmę za kilka produktów które stosowałem i smiało mogę je polecic każdemu bo naprawdę zdały egzamin celująco i oczywiście cenowo też się dobrze prezentują:
-TCM = solidne jabłuszko
-KNOCKOUT = dla mnie jeden z lepszych staków scisła czołówka
-SUPER WHEY GAINER 4000® swietny gainer jezeli chodzi o cenę i jakosć
-ŻEŃ-SZEN + WITAMINY I MINERAŁY = porządny produkt
-BCAA MEGA CAPS = wysokie dawki w jednej kapsółce.
-MASSACRA- dobry skład zawiera kreatyne magna Power .
Każdy z wyżej wymienionych produktów sam stosowałem i zawsze byłem zadowolony z ich skuteczności i jakości, oczywiście jest jeszcze bardzo wiele ciekawych propozyci firmy Olimp których jeszcze nie skosztowałem ale w najbliższym czasie postaram się to nadrobić.
A tak na koniec Dobre bo Polskie
Pozdrawiam i Wesołych Swiąt życzę wszystkim Forumowiczom.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phenibut+5-HTP w 1 sklepie gdzie najlepiej kupić?

Następny temat

Mutant niska cena

WHEY premium