SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIETEK RUSKI CZY POSKI?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


METANABOL POLSKI CZY RUSKI? PROSZE O GŁOSY ZA I PRZECIW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
no wreszcie ktos zauwazyl

-=>> Witaj tak, jakbyś pierwszy raz witał. Żegnaj tak, jakbyś widzieć już nie miał. Żyj życiem, jakbyś miał już nazajutrz ze śmiercią twarzą w twarz stanąć. <<=-
>>> GG 646500 <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Metanabol ruski jest o wiele bardziej toksyczny. Na temat sily obu metanabolow kazdy moze powiedziec cos innego. Jeden twierdzi ze ruski jest silniejszy a drugi ze polski ale przeciez ma taka sama budowe, nie daj sie zwiesc na to ze ruska tabletka jest wieksza, to nie znaczy ze czystego metanadienoninu jest wiecej, poprostu jest bogatsza w toksyny dlatego ja bym polecal polska. Wogole odradzal bym metanabol bez roznicy czy polski czy rosyjski tyle szkod za tak niewiele kozysci.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia

"widze to co widze i w ogole sie nie wstydze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


TRAFNE SPOSTRZEŻENIE ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
punkt widzenia jest równiez zależny od zawartości twojego profilu

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


HE HE NO DOBRA, ALE NIE ROZCZULAJCIE SIE NAD ******ŁAMI TYLKO PROSZE O KONKRETY....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ELO - nie bogaty cos ten twoj profil

"widze to co widze i w ogole sie nie wstydze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


TO JEST NORMALNIE STRASZNE...BO JEDNAK CZASEM WOLE WYJŚĆ Z DOMU NIŻ SIEDZIEĆ CAŁY CZAS PRZY KOMPIE JAK WIĘKSZOŚĆ Z WAS :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ELO - to cie zaskocze bo tutaj malo jest takich co siedza caly czas przy kompie, takrze nie jestes zaden orginal wsrod nas

"widze to co widze i w ogole sie nie wstydze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


JESTEM INDYWIDUALISTĄ HEHE ALE KURDE CO WY TU SIE ROZDRABNIACIE NA JAKIEŚ PROFILE, GADACIE JAK JAKIES INTERNETOWE MANIAKI...JA TU ZADAŁEM POWAŻNE PYTANIE I LICZE NA FACHOWĄ POMOC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra wiec ja glosuje za Polskim mietkiem (dobre bo polskie) i na pewno mniej toksyczny jest

"widze to co widze i w ogole sie nie wstydze"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O DOBRY CYKL

Następny temat

co na pierwszy raz??

WHEY premium