SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MICZELX moderator, czlowiek legenda... ostatni post :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9030 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
Dziękujemy ze w naszym imieniu uczestniczyłeś w ostatniej drodze Miczelx .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
[*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1913
*
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921
Jak rejestrowala się na forum w 2006 roku to pamiętam że właśnie z nim miałem pierwsza pogawędki, Trzymaj się Byku

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem przerwę od forum, straszna wiadomosc! Już pewnie reinkarnowales i zaczynasz nowe zycie. Twoja dusza posiada wielka wiedzę, zbudujesz mega formę w nowym zyciu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1813
Kiedys wiecej czasu spedzalem na forum i tak sobie pomyslalem, ze poczytam sobie cos na dopingu... Nie znalem osobiscie, wrecz nie lubilem. Byl dla mnie arogantem myslacym, ze wszystko wie. Z drugiej strony, jak sobie przypominam to konkretnie sie wypowiadal, dzielil sie wiedza i byl pomocny. Lubilem czytac jak sprowadzal na ziemie znawcof, a duuuuzo tego bylo. Jak przeczytalem naglowek to mialem nadzieje, za dale sobie spokoj z forum, a tu wiadro lodowatej wody zostalo na mnie wylane. Ciarki po mnie przeszly i przykro sie zrobilo. Spoczywaj w pokoju kolego od wspolnej pasji.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wiedze mial naprawde spora bo byl dosyc oddany tematowi, co do arogancji, to tylko takie wrazenie, a tak naprawde to byl chlopak, ktory caly czas robil progres w wielu dziedzinach zycia, doskonalil to co robil i swoje podejscie do roznych spraw. Szkoda Micz, ze Cie nie ma i nie mielismy okazji ze soba na zywo porozmawiac.
Rip Bro.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 82 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3902
nie było mnie trochę i teraz, czytając wątek, miałam nadzieje, podobnie, jak padziu, że to nie jest wylogowanie na zawsze. Bardzo smutna wiadomość. Mądrzy ludzie powinni mieć jakiś dodatkowy pakiet mocy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl sterydowy (TURINOVER)

Wiecej