SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MICZELX moderator, czlowiek legenda... ostatni post :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Jeszcze nie tak dawno z nim pisałem przed świętami.....
Spokój jego duszy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Brak słów. [*]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Stara gwardia, szkoda że odszedł tak młodo. Wyrazy uznania dla Micza i kondolencje dla całej rodziny i najbliższych znajomych. Znać z internetu to jedno, stracić przyjaciela to coś więcej.
5

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
mam ponad 400 zł z wpłat już panowie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
Pamiętam go z czasów jak jeszcze był dział combat , pisałem z nim trochę
RIP

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2709
Nie moglem odp z konta wezelx jest nieaktywne dzial IT probuje to wyjasnic,nie ma na to czasu zalozylem nowe. Dostaje priv o podanie numeru konta na wieniec. Pogrzeb odbedzie sie najpierw w UK gdzie Micz mieszkal,pozniej w naszym rodzinnym miescie Bialogard woj zach-pom. Jak bede znal termin napisze. Sam przebywam za granicami i nie jestem w stanie zorganizowac takiej zbiorki, ale widze ze to juz poszlo. Moge zajac sie odbiorem jak juz bede na miejscu. Osobiscie uwazam ze jeden wspolny wystarczy to tylko kwiaty... wspomnienie i to co zostawil po sobie nie zwiednie. Co do powodu smierci - Ci ktorzy byli blisko wiedza, Ci ktorzy domagaja sie wyjasnien pod pretekstem przestrogi dla innych, mowie ze powod smierci nie byl bezposrednio zwiazany z tematem forum wiec wystarczy info ze wylogowal sie na stale. Obaj zaczynalismy swoja przygode z tym sportem za gnoja cwiczac w piwnicach.Z biegiem lat odpuscilem ale dla Micza silka i sfd to byla zyciowa misja wiem ze bylby wdzieczny za dobre slowa
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
nawet nie przeszlo mi osobiscie przez mysl ze mogloby to byc spowodowane dopingiem itp. Tylko ciekawi mnie co za choroba mogla go az tak poskladac:-/, podejscie mial podobne do mojego, problemy z plecami i inne ale zawsze sie trzymal twardo.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Na pewno w naszym imieniu będzie Karpiu , tak wiec już jemu przekażę pieniądze
Tak będzie najprościej

PS
Prosił bym o uszanowanie powyższego wpisu wezelxx i nie drążenie tematu na siłę





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-16 19:23:05
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2709
Pogrzeb odbedzie sie prawdopodobnie w piatek lub sobote nastepnego tygodnia. 30 stycznia bedzie memorial przy prochach w UK gdzie mieszkal.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Panowie 680 zł jest uzbierane na tą chwilę
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl sterydowy (TURINOVER)

Wiecej