SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIĘSIEŃ PIERSIOWY WIĘKSZY - GÓRNA CZĘŚĆ pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 861
Witam wszystkich
zwracam się do was z prośbą o poradę na temat klatki piersiowej otóż mam dobrze rozwinięty środek i dół natomiast góra wygląda trochę gorzej
znacie jakieś dobre ćwiczenie które dałoby kopa górnej częsci klaty

mój staż :16 mesięcy
biceps 37,5
waga 87 kg
wzrost 192
wiek 16

mój plan na klate

wyciskanie sztangi skos górny 4x po 8 powt
w s płąska 4x po 8'
rozpiętki płąska 3s po 12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
Mozesz robisz rozpietki na skosie zamiast plasko ,mozesz dodac tez wyciskanie na skosie hantli .

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Staż niestety nie kwalifikuje cię do tego działu.

A problem wałkowany setki razy-w twoim wypadku zapewne samo postawienie skosu na ćw. główne z czasem załatwi problem-chociaż trudno powiedzieć bowiem b. skąpo opisałeś swój problem!

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia, 19 lat, pomoc z dieta, zdjecia po 2miesiacach stazu

Następny temat

Masa / Ocena / Mod. 20 rep

WHEY premium