SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MET-Rx World's Strongest Man 2006 4 POLAKÓW W FINALE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez panalbin z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Już w czwartek rozpoczną się eliminacje do tegorocznych Mistrzostw Świata w Chinach. W eliminacjach wystąpi łącznie 25 zawodników z całego świata, podzielonych na pięć grup. W każdej z grup rozegranych zostanie 6 konkurencji.
Do serii finałowej awansuje najlepsza dwójka każdej z grup. Finały rozpoczną się 21 września i trwać będą trzy dni. Pierwszego dnia finałów organizatorzy zaplanowali trzy konkurencje, zaś drugiego i trzeciego po dwie.

Podział na grupy:
GRUPA I
*Mariusz Pudzianowski-Polska
*Boris Haraldsson - Islandia
*Arild Haugen - Norwegia
*Jessin Paulin - Kanada
*Don Pope - USA


GRUPA II
*Terry Hollands - Wielka Brytania
*Jesse Marunde - USA
*Dave Ostlund - USA
*Ravis Vidzis - Litwa
*ktoś z Chin(jako że gospodarzami są)

GRUPA III
*Mark Felix - Grenada
*Elbrus Nigmatullin - Rosja
*Darren Sadler - Wielka Brytania
*Janne Virtanen - Finlandia
*???(chyba też jakiś chińczyk)
GRUPA IV
*Jarek Dymek - Polska
*Dominic Filiou - Kanada
*Mahammad Gharaei - Iran
*Tarmo Mitt - Estonia
*Kevin Nee - USA

GRUPA V
*Magnus Samuelsson - Szwecja
*Josh Thigpen - USA
*Sławomir Toczek - Polska
*Sebastian Wenta - Polska
*???

Brak jeszcze 3 nazwisk.Polacy mam nadzieje ze wyjdą ze swoich grup.Szkoda ze Wenta i Toczek trafili na siebie w grupach i do tego jeszcze Samuelsson...moze być cieżko o komplet Polaków w finale...Pudzian myśle że na 100 procent da rady,Dymek sądze ze też powinien wyjść z grupy

info głównie ze stronki Pudziana,ale wspomagane innymi serwisami

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Pudzian ćwiczy i to chyba za dużo

Daje sporo pokazów, a każdy taki pokaz w jakims sensie zaburza jego plany treningowe.
Jezeli dajmy na to, w Piątek ma pokaza, potem w niedziele, to jak ma byc wypocząty na trening, skro niektóre częsci ciała obciąza ze 3 razy w tygodniu, a najlepiej buduje sie mase/siłe ja coś jest ćwiczone te raz na 4-7 dni, a nie 3 razy w tyg.

Od 2 lat sie spodziewałem, że przyjdzie ten czas. Troszke go uratowało podzielenie sie SM na dwa obozy, ale teraz nawet w swojej grupie przegrał

Towarzysze i towarzyski, czas z tym skończyć!
Nie łazić na pokazy Pudziana, może weźmie sie tylko za trening i wygra nawet AC

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no szkoda że sławek i sebastian są razem no ale mi sie wydaje że wyjda wszyscy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Dymek się zabardzo chyba nie zmęczy.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
no nie wiem...Dominik Filiou niedlugo zostanie mistrzem swiata.jest niesamowicie silnym gigantem.brak mu jeszcze szybkosci,techniki,ale stawiam na niego jako przyszlego mistrza swiata(mysle ,ze za 2-3 lata nim zostanie)

Zmieniony przez - masti w dniu 2006-09-09 16:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Chodziło mi o to że łatwo będzie mu wyjść z grupy, nie koniecznie na 1 miejscu.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Dominik faktycznie jest silny i jest spory(żeby nie powiedzieć ogromny) i pewnie będzie mocny w każdej typowo statycznej konkurencji gdzie potrzebna jest czysta siła,ale w konkurencjach dynamicznych myśle ze będzie gorzej...w ogólnym rozrachunku stawiam że będzie w pierwszej trójce i oby miał forme,żeby nie wypadł jak na Arnold's classic...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Chłopaki powinni powychodzić z grup wszyscy i Toczek i Wenta raczej poradza sobie z Samuelsonem. Co do Filiou według mnie gigant z dużą siłą ale totalnie bez kondycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toczek i Wenta będą mieli duże problemy z wyjściem z grupy. Ten Thingpen to całkiem mocny strongman.
Mam nadzieje, że chociaż jednemu się uda.
A o Dymka i Pudziana to chyba nie ma się co martwić.
"Polska górą!!!" jak często mawia ten ostatni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Mariusz na prowadzeniu!
Udanie rozpoczął swój start w eliminacjach do fazy finałowej Mistrzostw Świata Strong Man Mariusz Pudzianowski. W pierwszej dzisiejszej konkurencji jaką była konkurencja wiązana, Pudzian okazał się najlepszy w swojej grupie. Nieco gorzej poszło w drugiej dzisiejszej konkurencji - przerzucaniu dziecięsiu 25kg kegów na wysokość 4 metrów w jak najkrótszym czasie. Mariusz w tej konkurencji zajął 3 miejsce co i tak pozwoliło mu odskoczyć od rywali po dwóch konkurencjach na 2 punkty. Obecnie Pudzian ma łącznie 8pkt, zaś cała reszta w grupie po 6pkt.
Jutro kolejna konkurencja - martwy ciąg.

Jak na razie dobrze spisują się również: Wenta oraz Toczek gdzie w swojej gupie zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce. Słbszy start zanotował Jarek Dymek, który zajmował dzisiaj ostatnie i drugie miejsce.

Źródło: Pudzian.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Mam nadzieje ze Jarek sie wezmie do roboty i wszyscy wyjda z grupy Czterech polaków w finale to było by niezłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dobrze że Wentyl i Toczek są na dwóch miejscach bo o nich się bałem najbardziej.Jarek mam nadzieje weźmie się teraz do roboty i wskczy na conajmniej drugie miejsce

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FAIRDO jeszcze raz pytanie o mostek

Następny temat

przeboj kinowy z pudzianem?

WHEY premium