SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META - Jak zaczac? Help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
hmm mam prosbe czy mogl by ktos rozpisac cykl mety (pierwszy - tylko nie pytajcie czemu akurat meta- no cash:) dla czlowieka 180cm 70 kg wagi.

Teraz tak;
1-Ile tabsow powinien wziasc - i jaki cykl? 50-100?
2-Czy wystapic moze po takim cyklu Gino?
3-Czy meta blokuje przysadke czy jak to sie tam nazywa?
4-I czy potrzebne do takiej ilosci leki oslonowe?
5-po jakim czasie brania widac pierwsze efekty?

Jestem zielony co do mety, a nie chce kumplowi rozwalic watroby :) Dzieki. Tylko prosze rzadnych glopich uwag.

DuckmAn
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
Meta to największe g**** jakie znam obojętnie czy to : polska, ruska czy amerykańska. Rozwalisz sobie wątrobę i zblokujesz Jądra i Przysadkę. Ponad to zapchasz jelita i wydmie ci bebech jak balon. A jak by tego było mało to masa, którą nabierzesz to w większości wida, tłuszcz i toksyny. Twoje mięśnie będą nalane!!! A jak przestaniesz brać wszystko spadnie. Zmniejszysz naturalne wydzielanie testosteronu. Prawie wszystkie koksy w tabletkach to bodziewie.(może tylko anavar jest coś wart)
Pozdrawia ELVIS!!!

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
O jakich ty dawkach pleciesz... Tak i najlepiej tak jak ty walic w dupe-klate witamine b12 i dostac raka od czegos co gowno daje. Moze ktos jeszcze odpisze sensownie? poza tym to nie dla mnie Ja sie bawie narazie naturalnie i mi dobrze idzie. A kumpel i tak wezmie. Wiec chce mu tylko przekazac wlasciwa dawke itd.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz sie zdecydowal na mete to niech sobie kupi do niej jakieś zastrzyki...pierwszy koks daje najlepsze efekty, niech to wykorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PIERWSZY CYKL METY ZNAJDZIESZ NA STRONIE GLOWNEJ

cyctat: "Tylko prosze rzadnych glopich uwag."

po cytacie zakladam, ze masz ok 15 lat. za wczesnie na sterydy

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Kurde to nie dla mnie patrzysz po profilach? Niedlugo walne tam swoje zdjecie i raczej nie wygladam na 15 lat. A jesli chodzi o "tylko bez glupich uwag " to dlatego ze duza czesc nowych uzytkownikow pisze bzdety ( jak ty ) zamiast pisac konkretna odpowiedz.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piramida:
1 tydz - 1 tab/dzien
2 tydz - 2 tab/dzien
3 tydz - 3 tab/dzien
4,5 - w dół.
W pierwszym cyklu nie trzeba łykać więcej niż 4, ale to
spokojnie wystarczy. Powinno się zaopatrzyć w Nolvadex, ew. Sylimarol, to ważne, ale do czego to jest to chyba wiesz.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
Sylimarol ?
po co bo ja nie wiem ?

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Twoim miejscu postaralbym sie mu ten pomysl wyperswadowac.Metanabol, w tabletkach- na 1 raz. Moim skromnym zdaniem bledna decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
sylimarol oslania watrobe a nolvadex? usuwa wode ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ELVIS to ja jestem jakiś nienormalny bo żadna przypadłoś o których pisałeś mnie nie dotyczy, A nawiasem mówiąc po mecie miałem najmniejsze spadki jak dotąd.Basic Ci dobrze rozpisał cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hej metrowiec

Następny temat

Tribulus terrestris

WHEY premium