SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META :( czy :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1827
Mam zamiar rozpocząc 1 cykl z metą ( 50 tab. przez 30 dni)Czy po takim cyklu bedzie potrzebny clomid ? I czy jesli moja waga wynosi 62kg to czy zyskam jakis wiekszy przyrost ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
nie potrzebujesz zadnego clomidu
przyrost bedzie ale niezbyt duzy
ale jednak z doswiadczenia wiem ze dobrze jest zaczac od malych dawek bo efekt moze nas zaskoczyc (pozytywnie)

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1827
Dzieki za odpowiedz. Ja tez mam nadzieje ze po zakonczeniu cyklu bede mile zaskoczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielce zaskoczony to nie bedziesz, bo 50 tabletek to zadna rewelacja! Nie wiem czy oplaca sie robic cykl z 50 tabletek, takie minimum do jednego cyklu to moim zdaniem 100 tabletek! Wiesz, nie chce Cie nakrecac zebys dokupil drugie tyle, ale na Twoim miejscu zstanowilbym sie nad tym skoro i tak zdecydowales sie na branie...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1827
Dokupienie to nie problem ale czy 100 na pierwszy cykl czy to nie zbyt duzo ?
I co to jest ten clomid, czy wogole jest potrzebny ?
Przeczytałem ze meta powoduje zaprzestanie produkowania testosteronu przez organizm i zeby pobudzic po cuklu do produkcji wlasnego testosteronu trzeba lykac clomiphine citrate (clomid)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Po tych 50 tabletkach nie bediesz mial z nim az tak duzych problemow

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ja clomid zaczoelm brac dopiero przy cyklach 260 tab metanabolu i 40 omki wiec nawet 100 tab metki nie powinno byc powodem branai clomidu,po c***a ladowac w siebie skoro organizm jest w stanie sam sie uporac z takom dawkom

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam sie zbyt na koksach, ale mniej wiecej sie orientuje...
I meta na pierwszy cykl jest chyba troche za mocna... Chodzi mi o skutki uboczne...
Jesli sie myle, prosze, zeby mnie ktos oswiecil...

Pozdrawiam!
Howard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mam takie watpliwosci bo wolalem zakupic sobie 100 tabletek polskiego mietka z apteki niz deci(w 90%podrabianej) lub winstrolu do ktorego tez nie mam pewnosci biorac od dilera a w aptece z tego co slyszalem to raczej nie dostepny a jesli juz to bardzoo drogi !
czy zrobilem dobrze?

,,JESTEM ZA A NAWT PRZECIW,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
kacper najlepsze winko majom weterynaze i pewne jak maasz znajomego to udezaj do niego.
Howard tak metanabol jest jednym z najmocniejszych srodkow

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1827
OK to clomid do smieci !!!
A metke to ja mam wlasnie z apteki :)
Dzieki za porade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNY CYKL-DORADZICIE?

Następny temat

A co to takiego?

WHEY premium