SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL - Warto ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Mam 16,5 lat ( 178cm ) U nas na osiedlu w piwnicy zrobilismy silownie... Cwicze od 2tyg. ( narazie dobrze idzie - bez niczego ) Ale 4-6 dni temu padlo slowo " METANABOL " Gdy powiedzieli mi co to jest odrazu sie napalilem, ale CALE SZCZESCIE ze powiedzialem to mamie czy moge brac. Nie miala pojecia co to jest, ale gdy jej powiedzialem co to jest, nie odmowila brania METANABOLu. Kazala mi isc do lekaza. Wiec poszedlem, lekaz nie powiedzial nic takiego strasznego zebym nie mial tego prac. Nie liczac pryszczy... Nie wezme tego dopuki nie napiszecie mi dokladnie co to jest, nie chce wziasc czegosc, a potem miec problemy. ( moze i bede PIEKNIE WYGLADAL, ale to nie to co na suchara - BARDZO PROSZE O ODP.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
wpisz sobie w wyszukiwarce metanabol i CI wyskoczy pełno stron.

" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jezu to gdzie ty mieszkasz w Bulgarii ? Co za matka, co za lekarz.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
najważniejsze że powiedziałeś mamie. ona zawsze chce dobrze dla dziecka...
a tak na powaznie:
1 jesteś stanowczo za młody;
2 co to jest metanabol i czego się po nim możesz spodziewać dowiesz się jak wpiszesz tę nazwę w wyszukiwarkę sfd. linka ci nie podaję bo jak sam poszukasz to może przy okazji przeczytasz cos wartościowego.
COŚ CO BYĆ MOŻE DA CI DO MYŚLENIA. bo teraz myśleć przestałeś.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Nie no koleś sobie jaja robi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid i nolva -jak?

Następny temat

ruski farmadon-ok??

WHEY premium