SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL BŁUGARSKI POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Chciałbym sie dowiedziec o pewne rzeczy. Od przyszlego tygodnia chce zaczac brac Metke bługarska (pierwszy raz) czytajac tu na formu pisza tu ludzioe ze trzeba zabezpieczac watrobe, a jesli nie mialem z nia nigdy problemow i mam zamiar brac 100 tablet to czy rowniez powinnienem ja zabezpieczyc ?? A co z CLOMIDem czy po 100 tabsach powinienem go brac ?? A co jesli go nie wezme ?? Czy poziom testosteronu sam sie wyruwna ?? Prosze o odpowiedz. Wiem ze to dla was sa banalne rzeczy ale ja jestem dopiero poczatkujacym , chyba nawet nie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8469
Weź się kolego za żarcie a nie mete! Sama meta nic ci nieda. Dieta to najważniejszy czynnik bez którego nie masz co liczyć na żadną mase..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Słuchaj lepiej zabespiecz się syliamrolem podczas cyklu i weź po cykul jeszcze 5-6 tygodniowy cykl z hepatil po 4-5tab/dziennie. Zazwyczaj uboczne nie wyskakują od razu mnie wątroba zaczeła nap... po 3 miechach i wtey miałem ostrą regenerację na łasną rekę(wziolem 80tab)
Co do odbloku to kiedyś na pewno wyrówna się ale to troszkę zajmie więc weź chociaż 10tab clomid. Na drug dzień po 1 tab./dziennie.

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno jak tak to gdzie moge dostac CLOMID i w jakiej jest on cenie ??
W jakich dawkach przyjmoac i przez ile ? Z góry wszystkim dzikuje za odpowiedz :)
https://www.sfd.pl/buziaki/1.gif
https://www.sfd.pl/buziaki/1.gif 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Clomid u dilera ceny są różne ze 30-40zł za 10tab.
W aptece chyba coś koło 20zł ale musisz mieć receptę. Możesz spróbować zamówić przez internet

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SYLIAMROL => gdzie moge to dostac i jak to dawkowac ?? I jak wiesz to w jakiej jest to cenie ??
A czy BŁUGARSKI METANABOL JEST GORSZY OD INNZYCH CZY NIE ??? Bo jedni mowia ze on bardziej ryje garnek i ze jest slabszy , a drudzy przeciwnie, aj sie osobiscie az tak na tym nie znam wiec prosze o odpowiedz. Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Meta to meta
Sylimarol w aptece bez recepty za 30tab/70mg zapłacisz ze 8zl
bierz conajmniej 210mg podczas cyklu. A nie lepiej zabrać się na pożądne odżywki???
Uzupełnij profil

Zmieniony przez - Inko_Max w dniu 2004-05-16 12:41:53

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno jest zdobyc recepte u lekara na CLOMID ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ta !! musisz być kobietą która ma problemy z jajeczkowaniem !! clomid wypisze ci ginekolog !!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A nie lepiej zabrać się na pożądne odżywki??? "
To znaczy za jakie odzywki ??
Profil zaraz uzupełnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
kiedyś kolega z innego forum polecam mi abym namówił jakąś koleżanke aby poszła do lekarza powiedziala ,że ma problem z miesiączką i musi szybko coś z tym zrobić Ja nei wiem nie udało mi sienamówić
Porządne odżywki Kreatyna+Białko+Masówka

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wiem kreatyne+białko tez chce zaczac brac w swoim czasie lecz teraz zalezy mi najbardziej na przybraniu masy , bo mam z nia straszny problem waze 57kg. a mam 180 cm wzrostu :( Po cyklu miesiecznym z metka chce zabrac sie z kretyne i bialko. A jesli nie brał bym CLOMIDu po cyklu to co by moglo sie stac ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomifed ??

Następny temat

jest sens?

Wiecej