SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA JAJECZNICA by Malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517




Masowa jajecznica

Skladniki:
*4jajka
*pomidor
*cebula
*100g. ciecierzycy ze sloika
*plasterek sera zoltego
*przyprawy,ew.ketchup,tabasko

Na rozgrzana oliwe wrzucamy cebule i ciecierzyce.Podsmazamy az cebulka bedzie zlocista.Dorzucamy pokrojonego pomidora, chwilke zesmazamy az odparuje woda,wylewamy jaja.Czekamy az bialka sie zetna, dorzucamy plasterek sera zoltego, mieszamy(omijajac zoltka).Pod koniec mieszamy takze zoltka, chwile jeszcze podsmazamy i gotowe!

Kcal: 858
B: 54,8
W: 68
T: 39

(Od razu uprzedzam ze ja nie zjadlam tej jajecznicy tylko maz;)


Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-09-07 22:53:09

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-09-07 22:59:22

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 789
nic innowacyjnego poza tą ciecierzycą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Moze i nie, ale jajecznicy nie da sie na wiele sposobow przyrzadzic,a z ciecierzyca pewnie jeszcze nie jadles :]
pzdr.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
nie wygląda zbyt apetycznie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robię podobną tylko moja ma blisko 1000 Kcal
mieszam ją z bazylia i oregano i nie daje pomidorów
i zalewam keczupem albo sosem czosnkowym

smak : hmmmm coś a la pizza
kozak !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
nie wygląda zbyt apetycznie :P

Mloda sie stara, robie jajecznice o 23 zamiast spac, docen to

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
haha

wylewamy jaja.Czekamy az bialka sie zetna, dorzucamy plasterek sera zoltego, mieszamy(omijajac zoltka).Pod koniec mieszamy takze zoltka

ocb?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Wygląda kosmicznie , lubisz tą ciecierzyce co ?

Molu nie wiem czego tu nie rozumiesz

Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-09-08 21:32:33

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Tak sie robi zeby jajecznica nie byla sucha,ja wole jak bialko jest sciete a zoltka lekko plynne,wlasnie otb. :]

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
no ja też lubię żółtko płynne, żeby takie jak w jajku na miękko było mniam ;)

na pewno bym zrobił gdybym tylko wiedział co to jest ciecierzyca xD

tak czy inaczej dla mnie fajnie wygląda, pozdrawiam...

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Ciecierzyca pospolita (Cicer arietinum L.) – gatunek rośliny jednorocznej należący do rodziny bobowatych. Pochodzi z zachodniej Azji. Nie rośnie dziko, jest wyłącznie rośliną uprawną.

Nasiona wyglądem i smakiem przypominają groch i są używane do spożycia podobnie, jak on. Znana jest także jako groch włoski. Wyrabia się z nich także specjalną mąkę. Roślina bardzo popularna w kuchni krajów basenu Morza Śródziemnego. Nasiona ugotowane i zmielone (utarte na miazgę) tworzą masę będącą podstawą tzw. hummusu, coś w rodzaju smarowidła do chleba i placków chlebo-podobnych w tradycji kulinarnej kultur bliskowschodnich i obszaru Morza Sródziemnego.

http://www.pyszneizdrowe.pl/galerie/c/ciecierzyca-cieciorka-ek_1319.jpg

A Młoda w innym temacie wklejala ciecierzyce w słoiku.
Nie wiem ile to kosztuje, ale chyba nie jest drogie.

More human than human.

Red Sox Nation

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 składnikowy baton proteinowy.

Następny temat

SZISZ KEBAB

WHEY premium