SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA JAJECZNICA!!!!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Składniki:
- tuńczyk w sosie własnym 130g
- 4-5 jajek (ja daje 5)
- ryż brązowy 60g
- przyprawy

Gotujemy ryż brązowy (równie dobrze może byc biały) dodając łyżke stołową curry. ugotowany ryż dodajemy do miski z jajkami przyprawiając pieprzem, bazylia też by sie nadała i oregano. na patelnie wrzucamy łyżke masła i tuńczyka (oczywiście bez wody)podsmażamy i czekamy aż z tuńczyka odparuje reszta wody i sie troche podsmaży, następnie dodajemy ryż z jajkami i przyprawami i wszystko mieszmy aż jajka sie zetną. Nie licząc czasu gotowania ryżu to danie naprawde szybkie. Dla mnie za***i*te

B 75g
T 40
W 40
Kcal 820
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
No tak ale Ci co nie srają pieniędzmi na tune po 6 zł to nawet takim sie zadowolą Proste...

@MegaMuscle - to znajomego hurtownia im wiecej tym taniej , ew twarogi i mięsa tez czasem biorę na zapas tydzien jak nie zjem to i tak zamrozone all time mięso może
1-2 mc leżeć w zamrażalce ;p

Zmieniony przez - Sajmon1991 w dniu 2010-04-21 23:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Szcerze nie zapowiada się za ciekawie. Fotka by to pewnie potwierdziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
pamiętam, że lata temu na gastro często robiłem na szybko jajecznice z jakimś starym ryżem i była za.***ista :D A odrobina tunczyka na pewno tylko wzbogaci ten zacny miks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
ryż nie dorasta do pięt kaszy gryczanej jesli chodzi o dodatek do jajecznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
mam pytanko ile kosztuje ten tuńczyk w sosie własnym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
3,30 u mnie w polo muszę dorzucić tego tuńczyka do jaja z ryżem na śniadanko mhmmm

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-04-21 13:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do jajecznicy najlepszy makaron rurki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
MegaMuscle - No tak zalezy od sklepy i czy w sosie własnym czy olej, czy w kawałkach czy rozdrobniony najtaniej kupilem chyba po 2,0 tak tanio bo brałem zgrzewke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
rozdrobnionego bym sobie darował!

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet twarogowy na słodko ;d

Następny temat

Czym moge zastąpić taki posiłek.?

WHEY premium