SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGABOL Dibencozide Magnum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MEGABOL Dibencozide Magnum.
Możecie powiedzieć mi o nim coś więcej?
Brał już go ktoś z was?
Czy jest dobry?
Jakie są wasze zdania na jego temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3089
Ja bralem dibencozide magnum i nie zgadzam się z wypowiedziami tych ktozy pisza ze jest calkowicie do dupy nie wim czego oni oczekuja po witaminie B12

"Siła jest moralnością ludzi, którzy chcą się wśród innych wyróżnić, i jest również moja."

"Siła jest moralnością ludzi, którzy chcą się wśród innych wyróżnić, i jest również moja."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sheisse!!!! k.... jestes po..... zajrzyj do archiwum, kiedys mnie to nie wkurzalo, ale teraz codzien przychodzi tu 15 takich tlukow i pytaja sie o to samo!!! k... mac, wez sie w garsc, czlowieku!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
can to nie czytaj, a tym bardziej nie odpisuj jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tyme rzecz, że mam do powiedzenia, bo jest otym 64 artykyuły w archiwum, ja rozumiem, żeby były stare, ale są świeże!!! Forum służy do pomocy, ale nie wałkowania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Can bez urazy ale ty i te twoje 196 postuw.... poprostu nie powinienes sie w ten sposub zachowywac ze swoim stazem na SFD. Ja mam juz ponad 2000 i nigdy nie zjade nikogo za jego niewiedze i tak powinno zostac !! LOL

"ja biore 220kg na serie ale tylko czasami stosuje sterydy..."

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
a ja przyznam mu racje ,bo mnie też to zaczyna wkur**** jak codziennie pytają jak brać kreatyne albo czy diebencozide jest dobre ,ale jak macie siłe to odpowiadajcie.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie to tylko wqrwia jak ktos sie 100x pyta o ten Dibenszajs.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nobo równie łatwo się dostać do archiwum. A co ma do tego staż? To, że ja już po 196 postach osłabłem od ''nich'' to znaczy, że jesteś 10 razy wytrzymalszy.

PS Ty też się nie obraź, czy zawsze sprawdzasz ile kto ma postów???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3505
moze byscie ku*** odzielili odpowiedzi a nie sprzeczali sie kto ile ma postow, bo chyba nie na tym polega forum?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
tailer to dlaczego ty tego nie zrobisz ,ja póki co odsyłam do archiwum

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz to lache już nie musicie pisać, kupiłem dzisiaj 100 tabletek.Zobaczymy myślę że przy mojej małej wadze i sylwetce poczuje różnicę.A i dzięki za pomoc, bez was bym sobie nie poradził.
P.S /Byłem wcześniej w archiwum i znalazłem 4 posty, w których sprzeczaliście się tyklko tak samo jak teraz, a i tak żaden nie udzielił konkretnej odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biostymina+Kreatyna

Następny temat

GRYZIEMY HMB ?

WHEY premium