SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
hejo. jestem ale zawijam juz w kime. do jutra:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
narka

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ode mnie macie dwa filmy, niestety zeby pierwszy obejrzec, trzeba sie zalogowac;)

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch?v=dxkMvup07go



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no taką myjnie to ja rozumiem to to mnie się podoba _

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Kto moją oryginalną nazwę spamu zmienił! A co do myjni to won spać stare pryki nie was takie kobity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
właśnie kvrwa, zapomniałem dopisać przedtem
Vinci, kvrwa nazwa tematu, to nie tomik poezji śpiewanej, tylko krótki tekst, aś Ty się rozpie*dolił jak Pan Wołodyjowski, jak to wkleiłem to się urywała na "my nie idziemy" i uj, jeszcze musiałem kombinować jak to skrócić, i przerobić, taka to z wami hvj nie robota, a jeszcze pretensje

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
Vinci to wgl chyba mial spam zalozyc ;D ale uciek ;D
ja ide bo jutro wstac o 7 musze bo skierowanei do roboty dostalem -.-
dobranoc

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no i trudno, taka okazja już szybko mu się nie zdarzy
oj biedactFo, współczuje, ale miejmy nadzieje ze to tylko takie straszenie babci prądem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
pozdrowil ludzi co nie wrócą a o mnie zapomnał, złośliwe stworzenie jak klasyczny sąsiad

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
haha a coś Ty się po sąsiedzie spodziewał? cukru pożyczy owszem, ale wcześniej do szklanki napluje,





a tak serio i p.s. to dopiero po wysłaniu załapałem ze Ciebie nie ma, bo kopiowałem z poprzedniego, które były kopiowane jeszcze z poprzedniejszego itd. Bakuśia przez to też nie było w 2 spamach, bo ktoś hvjowizne zrobił i z jakiegoś ujowego spamu pokopiował pozdrowionka

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

WHEY premium