SFD.pl Muscular Development

Dodaj odpowiedź

MD styczeń-luty 2012

Wysłana -
MD wita w Nowym Roku!Nowy numer MD do kupienia w kioskach 4 stycznia!


Co między innymi znajdziecie w wydaniu styczeń-luty 2012?

Obszerne fotorelacje z Mistrzostw Świata Juniorów i Weteranów - Santa Susanna 2011, Mistrzostw Świata w Kulturystyce Klasycznej oraz Pucharu Świata w Fitness - Tallin 2011 oraz zawodów Pro World Masters Championships 2011
Zapis wizyt naszych mistrzów z FA Xtreme Team w Poznaniu i Kielcach


Jarosław Wawrzyniak zajmuje się sterydami doustnymi, zaś William Llewellyn opowiada ile powinna trwać regeneracja pocyklowa

Aż trzy "polskie" treningi:

Dokończenie megasesji fotograficznej Roberta Piotrkowicza, Radosława Słodkiewicza i Marka Olejniczaka w gdańskim PowerPit. Na finał - ręce!
Tylko u nas! Absolutny Mistrz Świata Amatorów Sami Al-Haddad oraz absolutny Mistrz Europy Weteranów Jakub Potocki toczą niesamowity "Pojedynek na barki"!

Jak trenować klatkę pokazuje strongman Andrzej Zieleniecki.

Mamy też dla Was treningi zawodników zza oceanu:

Absolutny rarytas: "Pogromca Smoków" po 20 latach wraca do formy startowej!
Juan "Diesel" Morel, jeden z najnowszych zawodowców IFBB zaprezentuja nam, w jaki sposób zbudował imponujące plecyA w MD Special niespodzianka - ta oraz jeszcze 11 innych piękności, które gościły na łamach MD w 2011 roku
Miłej lektury!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a są jakieś próbki supli???
Wysłana -
nie ma
Wysłana -
A kalendarz?
Wysłana -
Kalendarza też nie ma bo numer mam już w rękach.
Wysłana -
Ani kalendarza, ani próbek. :|
Wysłana -
Fajna gazetka, ale tylko próbki zachęcały mnie do kupna. Na tle innych gazet o podobnej tematyce nie wypada ciekawie w porównaniu z ceną.
Wysłana -
Cena tu nie gra roli tylko to co w niej jest i jacy specjaliści piszą w danej gazecie a MD bije wszystkie gazety w Polsce na łeb na szyje i nie ma co mówić o cenie bo to jest przekład z USA i marka nie jest Polska i dlatego jest droższa i nie ma co porównywać do rangi pism krajowych bo to marka znana na całym świecie. Ja nie rozumiem po co kupują MH ale MD przynajmniej nie pisze że jest 28dni do six paka o ćwiczeniu brzuszków ;D w róznej formie.
Wysłana -
Objetosc jest 2 razy wieksza.% reklam do artyulow ten sam jak w innych.
Wysłana -
W porównaniu do branżowej konkurencji jest to najbardziej hetero gazeta, inne strasznie zalatują.... no własnie tym. Ostatnio robiłem przegląd i takie mam wrażenia z tegoż rynku.
Wysłana -
Zgadzam się z poprzednikiem. Niektórym może się za to nie podobać "amerykański" punkt widzenia odnośnie kulturystyki w MD. Ale to już ich problem.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź