SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MD styczeń-luty 2012

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Przyznam szczerze, że kupiłem tą gazetkę po raz pierwszy. Jako laik czuję się w pełni usatysfakcjonowany. Porcja informacji rozwiała dużą część moich wątpliwości. Super jakoś zdjęć, wypowiedzi największych gwiazd to jest to. Jedyne co razi to tendencyjne nastawienie i obecność w przewadze reklam FA i ich teamu. Mogłoby być tego trochę mniej na rzecz innych odżywek i osób :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
super gazeta ja zbieram od 2008 mam wszystkie nr jest co czytać i dużo przydatnej wiedzy pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Misiek_masownik
obecność w przewadze reklam FA i ich teamu. Mogłoby być tego trochę mniej na rzecz innych odżywek i osób :D


jak cos sie dobrze sprzedaje to nie musi sie reklamowac:P niby odżywki mają wysokiej jakosci ale w porownaniu z konkurencja sa zdecydowanie za drogie. dlatego jest tyle reklam i imprez z pod szyldem FA. trzeba duzo kasy wlozyc w promocje firmy i prodoktow. w koncu kogos reklama zlapie i zakupi ich produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
To też pewnie racja. Chociaż teraz testuje Lipo Burn FA i jest całkiem okej, pali mi brzuchol aż miło.
Ciekaw jestem białka FA, może kiedyś się skuszę, ceny nie zachęcają to fakt. Co nie zmienia faktu, że gazeta jest epicka. Wczoraj kupiłem, dzisiaj kończę. Szczególnie podoba mi się artykuł o Richu Gasparim i o "Dominikańskim Dieslu" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zeby nie bylo. suple maja dobre ale drogie;) bardziej o to mi chodzilo w mojej wypowiedzi. ja osobiscie wole kupic cos porownywalnej jakosci ale innego producenta wlasnie ze wzgledu na cene. kryzys jest, na czyms trzeba oszczedzac:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
Czy w najbliższym czasie wróci MD jako miesiecznik czy raczej na stale juz bwedzie to 2-miesiecznik?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
w tym roku chyba nie wroci;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
to niedobrze. niema co czytac:D

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FA Xtreme Team w Krakowie i Tarnowskich Górach

Następny temat

Zaproszenie na V Powiatowe Zawody "Power" 2012

WHEY premium