SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MA KTOS MOZE FILM Z MP KYOKUSHIN KARATE Z SIERADZA 2002????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez GARY_25 z działu Combat / Samoobrona.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
Ma ktos moze jakiekolwiek urywki MP Mlodzikow i Juniorow Mlodszych w Krate Kyokushin (Sieradz 2002)?? Z gory dziekuje... \/ pisssssss

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
karateka: Ok, nie musisz się tłumaczyć

KOSA KK: Co jest? Karateka w dobrym humorze, ja w dobrym humorze, a ty?

A tak a propo clicker, żeby nie było, ze nie trzymam się tematu to wczoraj miałem go cały trening, poza walką z cieniem i powiem szczerze, że jest to bardzo wyczerpujące ćwiczenie Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tak spociłem, chociaż powiem szczerze, że masy przyz wakacje nabrałem(tylko nie tej mięśnioej) i może to jest przyczyna mojej słabej kondycji

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Słuchaj z ta sprawa musisz się zwrócic do organizatora i szykowac gruby portfel.Organizatorzy MP zawsze dysponuja tego typu nagraniami chyba ,że sa do d.........!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
hmm z tego co sam zaobserwowalem (bralem udzial w tych mistrzostwach) organizatorzy nie nagrywali niczego poza rozpoczeciem i rozdaniem nagrod. ale za to widzialem, ze bylo kilka osob ktore mialy kamery maxymalnie prywtnie i krecili wszystko, zeby miec pelny obraz. i o wlasnie taki enagranai mi chodzi, widzialem okolo 5 osob zkamerami, z tego z jedna sie dogadalem na miejscu i mam ta tasme. ale neistety ten gostek krecil tylko swoja curke, a poza tym kika walk clickers neiwdzczyn i 3 walki rezyserowane, niestety mojej nei nagral, szukam wlasnie tego i jednej walki , w ktorej zostalem znokałtowany w normalnych okoliczniosciach to jest natycghmiastowa dyskwalifikacja, ale mialem pecha, bo zarowno sedziowie , jak i zawodnik z ktorym walczylem byli z warszawy... poprostu mialem pecha, szukam dokladnie tej walki..

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Kto sędziował z Warszawy chyb cos Ci sie pomyliło,cliker ,sedziowie byli z Ząbkowic,Nowego Sącz,Kilec,Głogowa,Tarnowa ostatniego, ostatniego nie pamietam

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
nei wiem jak sie nazywali.. ael czy normalny bezstronny sedzie ie zdyskwalifikowalby kogos kyo najpierw zabklokowal rece przeciwnikowi, apotem wsadzil mu mawashi na tyle silne, ze tamen na pare sekund stracl przytomnosc... to jest natychmaistowa dyskwalifikacja, przegralem 3 wali na zawodach clicker, za faule typu kontakt n aglowe okolo 10% sily... normaly sedzia od razu by go zdyskwalifikowal...

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3357
eeee, a po co ?walczysz? w tych clickerach, zacznij ćwiczyć porządnie kontaktowo, a nie jakieś tam "kogucie podskoki"

------------------
pozdrawiam
Kamikaze

------------------------------
Kamikaze - wiater z Tater

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
cwicze clicker, bo mam do tego dobre psedyspozycje fizyczne, poza tym cwcze tez walke full contact, ale jak zapewne wiesz dla osob poniezej 18 lat nie ma organizowanych zadnych zawodow full contact, w zasadzie to jest to zabronione, z tego co sensei mowil... w kazdym razie clicker wyrabia szybkosc i kondycje (poskacz sobie jak kogut przez jakies 1,5 minuty- bedzziesz umieraz ze zmaczenia...)

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3357
>seba_4kyu: w kazdym razie clicker wyrabia szybkosc i kondycje
Oraz złe nawyki!!!, a ćwiczyć szyvkość można bardziej efektywnie.

>(poskacz sobie jak kogut przez jakies 1,5 minuty- bedzziesz umieraz ze >zmaczenia...)

eee, ja wole ostro powalczyć na full- to jest bardziej męczące...

Napisałem to co napisałem bo dla mnie klicker to jedno wielkie nieporozumienie - od sposobu wykonywania technik...aż do sędziowania, no ale
jeśli ktoś chce sie w to bawić....



------------------
pozdrawiam
Kamikaze

------------------------------
Kamikaze - wiater z Tater

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te ja tez cw kliker i jak se tak pozap*****lasz po macie 1,5 minuty to bedziesz tak dychal jak prze***any los

Cwicze karate i Ręczna od dość długa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
.kamikaze: Jakoś nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi z tym clicker? Czy ludzie ćwiczący to uważasz za gorszych? Wielu dobrych zawodników full kontakt zaczynało od clicker. Poza tym lepszy rydz niż nic i dlatego uważam, że jeśli nie można walczyć w full, to clicker jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Tak samo dzieci nie będziesz uczył fulla, tylko clicker, bowiem jest to bardzo dobre wprowadzenie w full contakt. Rozwija także technikę, szybkość, kondycję i opanowanie. Trzeba także pamiętać, że to nie jest to samo co kumite, i ze sa to dwie różne rzeczy. Przede wszystkim clicker jest niekontaktowy i nie nadaje sie do walki jako takiej. Należy go przez to trenowac jako sport. Taka szermierke. poza tym co przeszkadza ćwiczenie clickera to nie wiem. Piszesz o złych nawykach. Jakie to są to nie wiem. Że niby techniki są nierealne. No to co z tego. Jak ćwiczysz i clicker i kumite, to chyba nie ma problemu. Clicker jest od klikania, a kumite od walki.

Jeszcze jedna sprawa. Na kumite nie możesz walić pieścią na twarz, a w clicker możesz. Co z tego, skoro clicker jest niekontaktowy? Ano to, że uczysz się mieć oczy cały czas otwarte i dzięki temu nie będziesz ich mróżył później podczas walki na ulicy. Więc clicker jednak pomaga cos w zyciu

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3357
>.kamikaze: Jakoś nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi z tym clicker? Czy >ludzie ćwiczący to uważasz za gorszych?

Jakos nie przypominam sobie abym takie cos napisał, napisałem że dla mnie taka koncepcja ?walki? jest nieporozumieniem

> Wielu dobrych zawodników full kontakt zaczynało od clicker.

No nie wydaje mi się

> Poza tym lepszy rydz niż nic i dlatego uważam, że jeśli nie można >walczyć w full, to clicker jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

A ja nie...

> Tak samo dzieci nie będziesz uczył fulla, tylko clicker, bowiem jest to bardzo dobre wprowadzenie w full contakt.

Wporowadzeniem w kontakt są kontaktowe kombinacje! a nie clicker, który nijak ma sie do walki kontaktowej

> Rozwija także technikę, szybkość, kondycję i opanowanie.

Rozwija technikę ew. do clicer ale na pewno nie do walki kontaktowej, poza tym może wykształcic złe odruchy (a złe odruchy dużo trudniej wyplenić niz nauczyć czegoś od nowa)

> Trzeba także pamiętać, że to nie jest to samo co kumite, i ze sa to dwie różne rzeczy.

No i to miałem na myśli!

>Przede wszystkim clicker jest niekontaktowy i nie nadaje sie do walki jako takiej.

Amen

> Należy go przez to trenowac jako sport. Taka szermierke. poza tym co przeszkadza ćwiczenie clickera to nie wiem. Piszesz o złych nawykach. >Jakie to są to nie wiem. Że niby techniki są nierealne. No to co z tego.

No w sumie walka na poduszki tez jest jakąś forma walki

>Jak ćwiczysz i clicker i kumite, to chyba nie ma problemu. Clicker jest >od klikania, a kumite od walki.

Od klikania to jest myszka

>Jeszcze jedna sprawa. Na kumite nie możesz walić pieścią na twarz, a w >clicker możesz.

Ale w nierealny sposób... (technika+wykonanie)

> Co z tego, skoro clicker jest niekontaktowy? Ano to, że uczysz się mieć oczy cały czas otwarte i dzięki temu nie będziesz ich mróżył później podczas walki na ulicy.

W walce na poduszki jest tak samo

> Więc clicker jednak pomaga cos w zyciu

Walka na poduszki jest jescze lepsza bo dodatkowo dostarcza duuużo śmiechu (a śmiech to zdrowie), tez wyrabia kondycję (można robić rundy


A TERAZ POWAŻNIE: Clikcer został wymyślny przez S.Arniela, jako właśnie alternatywa dla knockdown dla dzieciaków. Moje osobiste zdanie jest takie że taka foruła walki nadaje sie do d.. do nieczego znaczy sie nie nadaje.

Dla dzieciaków lepsze będzie jak ubierzesz je w ochraniacze na nogi + napięstniki i niech się w tym LEKKO DOTYKAJĄ- będize to dużo bezpieczniejsze od clickera.


------------------
pozdrawiam
Kamikaze

------------------------------
Kamikaze - wiater z Tater

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy trening Bjj

Następny temat

COMMANDO

WHEY premium