SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

MASS EXTREME

Wysłana -
Witam mam następujące pytanie do ,,odżywki" MASS EXTREME jaka jest wasza opinia. Kiedy należy przestać przyjmować (po jakim czasie,cykle? ) czy występują skutki uboczne?

Zmieniony przez - Hexaaaaaa w dniu 2017-05-02 09:47:26
Wysłana -
Na rynku suplementacyjnym jest coraz to większe zapotrzebowanie na różnorakie odżywki, producenci bardzo się wysilają, by wyjść naprzeciw konsumentom, spełniając ich wszystkie oczekiwania. Powstaje też coraz to więcej firm, które dzięki reklamie, cudownym przemianom chcą po prostu oszukać przeciętnego konsumenta. Na ich stronie zobaczyć można, cudowne metamorfozy ludzi, którzy, po używaniu ich odżywki, w krótkim czasie dokonali cudów, a to najlepsza reklama. O dziwo na stronie producenta i forach powiązanych znaleźć można same pozytywne komentarze, to też jest bardzo zaskakujące, gdyż nie jest tak, że każdy produkt na wszystkich działa, w tak cudowny sposób. Zazwyczaj na takie firmy nabierają się ludzi, którzy nie zasięgają opinii innych ludzi, niepowiązanych z danym forum, najlepiej odpowiedzi szukać na innych forach sportowych, bądź kulturystycznych.
W skład wchodzą:

ekstrakt korzeniu MACA
kwas D-Asparaginowy (DAA)
5-Deoksy-Adenozylokobalamina
kwas 4-Amino Butanowy (GABA)
ekstrakt Fenugreek
kwas fosfatydowy (PA).

Na stronie producenta niestety nie ma podanych dokładnych danych, na temat tego, ile zawiera on składników aktywnych, co również jest bardzo kontrowersyjne, ale to również bardzo dobry ruch, przecież, gdyby ktoś zobaczył, przed zakupem, że powyższe składniki aktywne są w tym suplemencie w śladowych ilościach, nigdy by go nie zakupił.
Kolejnym mocno kontrowersyjnym zdaniem, zawartym u producenta na stronie jest: „Skuteczność Mass Extreme została udowodniona na Uniwersytecie Tampa na Florydzie. W 2013 roku naukowcy pracujący w tej placówce dowiedli, że(...)” - natomiast takie badanie nigdy nie miało miejsca, ale kto by się tym przejmował, albo co więcej – sprawdzał przez zakupem.

Niestety każdy z nas chciałby w małym stopniu zaangażowania dokonać cudów sylwetkowych, może nawet lepszych niż ukazane na stronie producenta, ale jak wiadomo budowanie masy mięśniowej, to ciężka i długotrwała praca, producent podaje, że w ciągu kilku tygodniu można zbudować nawet 2,5kg masy mięśniowej, a udowodniono, że to z fizycznego punktu niemożliwe, w kilka tygodni można przytyć na wadze, a nie zbudować mięśnie.
To samo tyczy się znienawidzonej redukcji, każdy chciałby efekt po dwóch dniach, a najlepiej na wczoraj, bez diety z minimalnym zaangażowaniem na treningu. Ale droga na skróty, niestety często prowadzi donikąd.
Zdecydowanie zalecam zwracać uwagą na to, co oraz gdzie kupujemy, gdyż jest duże prawdopodobieństwo, że nasze pieniądze będą źle spożytkowane.
Zakupy takich suplementów należałby dokonać w zaufanych sklepach, gdzie spotkać można firmy, które na rynku są już kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat http://www.sfd.pl/sklep/, jeśli chcemy natomiast zasięgnąć opinii na temat jakiegokolwiek suplementu, warto skorzystać z opinii ekspertów w dziale Odżywki i suplementy na najbardziej popularnym forum kulturystycznym http://www.sfd.pl/suplementy/. Wtedy na pewno nasz zakup będzie odpowiedni dla nas.Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W składzie widzę daa więc jeżeli chodzi skutki to mogą być, nie pewny środek, stosowalem i nie czułem się najlepiej. Co do innych składników się nie wypowiem ponieważ nie miałem z nimi styczności.
Wysłana -
nic specjalnego, jak za 180zl opakowanie,
dobra reklama, mozna sie nabrac
produkt tego typu wart jest maksymalnie 100zl,
nie liczylbym na efekty tak malowniczo opisywane
Wysłana -
Co byś polecił za ta cenę ?
Wysłana -
to są suple pokroju http://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384-s1.html

Daj ankiete działu cos o Tobie będziemy wiedzieli.
Wysłana -
generalnie daa nie dłużej niż 4-6 tygodni
Wysłana -
Daa czasem może wyrządzić więcej negatywnych skutkow niż pozytywnych
Wysłana -
Hexaaaaaa
Co byś polecił za ta cenę ?


daj podstawowe info to cos dobierzemy, bez tego nawet trudno kreatyne polecic
http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
Wysłana -
spoko , poprostu Twoja psychika jest bardziej podatna na sugestie . Efekt placebo tez jest ważny
Wysłana -
dokladnie:) sila sugestii czyni cuda, leczy nawet nowotwory%)
Wysłana -
spoko, kazdy ma wolna reke i kupuje to co mu sie podoba
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź