SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA MASA MASA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym się dowiedzieć jedną rzecz.Mianowicie przypuśćmy że ktoś ma dobrą dietę,trening ,suplementy i zależy mu na masie ale niekoniecznie smaych 100% mięśniach.Czy żarcie niezdrowego jedzenia np.tłuszczy,cukrów prostych wpływa ujemnie tzn.niweluje pracę na treningu-tak że spalałoby się te złe żarcie i w ogóle o przyrostach nie ma mowy-i jest to baz sensu?Nie wiem czy jażycie o co mi chodzi.
Np.czy jedzenie wszystkiego i posiadanie dobrego treningu ,i branie suplementów jest stratą czsu?Byłbym wdzięczny o odpowiedz.CZE
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak zawsze dazy sie do celu i priorytetu aleeee zmieniaja sie one bardzo czesto .....raz rzezbiarz innym razem kafar
takie zycie

pozdrowko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
jezeli masz dobra diete-pokrywa przynajmniej w 100% zapotrzebowanie na bialko, ww zlozone i dodatkowo zjesz cos tlustego albo cukry proste to przyrosty beda napewno (ale rowniez przyrosty tluszczyku)

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836
Jedzenie wszystkiego i posiadanie dobrego treningu jest dość okrężną drogą do zbudowania wspaniałej sylwetki,ponieważ wraz z przyrostem mięśni następuje znaczny wzrost poziomu tkanki tłuszczowej.Jest to więc w pewien sposób strata czasu.
Przy jedzeniu wszystkiego wzrost tkanki tłuszczowej mozna nieco ograniczyć stosując odpowiednią suplementację(spalacze tłuszczu)ale i tak nie jest to optymalny sposób.Najlepiej byłoby budować mięśnie i jednoczesnie tracić tluszcz co znowu nie jest takie łatwe i wymaga niemalże perfekcyjnej znajomości wlasnego organizmu o prawidłowej kominacji diety,treningu i suplementacjinie wspominając.

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
tak ale kolega pytal czy bedzie wzrastac masa-nie chodzilo mu o miesniowa jako priorytet

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchajcie mam podobny problem .Tez chcialbym nabrac masy ,jestem bardzo chudy .Jaka jest najlepsza odzywka na nabranie masy ale moze byc i masa tluszczowa.JA nie mam co rzezbic , szukalem juz wszedzie w archiwum.Mam 19 lat i przy wzroscie 180 cm warze 55 kg !!!!!chce poprostu przytyc , na rzezbe przyjdzie czas !

masta faka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ciezarek zadna odzywka tylko dieta, przy Twojej wadze bedzie to spoko do zaspokojenia w normalnym zarciu.
55kg hmmmm to starczy Ci tyle zarcia:
1) platki owsiane 100g na wodzie
2) ryz 100g+piers z kurczaka 150g
3) makaron 150g+ser bialy chudy 150g
4) ryz 100g+piers z kurczaka 150g
5) tunczyk na wodzie 140g
jesli bedziesz tak jadl to gwarantuje ewidentna zmiane w wadze juz za pare najblizszych miechow, oczywiscie z biegiem wzrostu masy zwiekszasz ilosc zarcia np. jesz wiecej ryzu, platkow, dajesz warzywka, dodajesz nastepny posilek itp. pij duzo wody min. 3 litry

Pozdrawiam,
NoRtOn
1

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi!Aha biorę suplement który zawiera 100mg L-karnityny.Chciałbym wiedzieć czy taka ilość spali cały tłuszcz który będę jadł oprócz dobrej diety(czyli odpowiedniej ilości węglowodanów i białka)?
Z góry dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100mg ??? Powodzenia ;(

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Najpierw trzeba zrozumieć,że nie można nabrać masy nie obrastając w tkankę tłuszczową.Nie można jednocześnie osiągnąć monstrualnych rozmiarów będąc szczupłym i dobrze wyrzeźbionym.Najpierw trzeba stworzyć podstawy,zbudować potęzny fundament masy mięśniowej a nastepnie dopiero się rzeźbić.
To co teraz napiszę przez niektórych może być odebrane jako herezja godząca w zasady odżywiania,ale w moim przypadku to skutkowało.
Zacznij od maksymalnego zwiększenia ilości spożywanych kalorii,jedz dużo mięsa wołowego,ziemniaków,klusek,pieczywa,jedz czekoladę{ok.600-700kcal,zawiera magnez},masło orzechowe,całe jajka,tłuste ryby.Spożywaj od 6-8 posiłów dziennie i dużo wypoczywaj{conajmniej 8 godzin snu}.Staraj się również nie tracić energii na inne gałęzie sportu.Przyjmuj suplementy tj.kreatyna,aminokwasy i bierz gainera bezpośrednio po treningu i przed położeniem się spać.
Efekty napewno przyjdą z tymże będziesz miał równieź spory przyrost tkanki tłuszczowej,ale w końcu chodzi ci o uzyskanie dużej masy.Na rzeźbę przyjdzie jeszcze czas.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Jestem pelen podziwu Twoich osiagow, a co do diety to rzeczywiscie po takich wskazowkach nie ma mozliwosci nie zdobyc masy. To w sumie wszystko zalezy od priorytetu czy ktos chce byc duzy-wielki, czy po prostu chce zdobyc niezla sylwetke

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu duzo mowic od swiat zrobilem 19kg z dobrego zarcia.
Dieta wychodzi mi ponad 400zl + suplementy i odzywki.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile posiłków dziennie

Następny temat

Banany

WHEY premium