SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA I SIŁA do wakacji

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez adzik123 z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Witam,krótko i na temat,zależy mi szczególnie na przybiciu w klatce i barkach oraz obniżeniu troche % tłuszczu w celu wyciągnięcia mięśni brzucha na wierzch,czuję się silnym,upartym,pływam po siłowni ok 30min.Prosiłbym o jakiś konkretny plan treningowy na pon,wt,czw,sob(nie ma możliwości zmiany dni treningowych)






Płeć : Mężczyzna

Wiek :17

Waga :63,80kg

Wzrost :179

Cel treningowy : Masa i siła

Staż treningowy na siłowni : Miesiąc(wcześniej trenowana 3 lata koszykówka po 1.5h dziennie na hali-klasa sportowa,pompki w domu drązek jakiś tam hantelek itp)

Uprawiane inne sporty :Wf :D

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :siłownia

Dieta : Staram się jeść kurczaka/wołowine z ryżem przed treningiem i przed spaniem ale wiecie,na obiad jem to co zrobią :<.

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy :Odżywka węglowodanowo-białkowa,kreatyna

Ostatnio przerabiany plan: brak

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): przysiad i martwy ciąg nie wiem, ławeczke dałem rade 60kgx1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
staz treningowy jedynie marny miesiac a ty sie za kreatyne bierzesz, jesli chcesz miec szybkie rozstepy to bierz dalej. ja bym sie wstrzymal na twoim miejscu jeszcze z kreatyna..
pokaz najpierw co jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Na siłownię chodzę miesiąc.w klasie spsportowej mialem okolo 1.5h siłowni tyg. W domu robiłem program 50 podciagniec to doszedłem do 30 i skończyłem program 100 pompek. Na obiad bd kurczak z ryżem bo już przygotowany jestem więc nie wiem czy jest sens robienia zdjęć itp o ile o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
kreatyna, przynajmniej wg mnie, jest dla osób z dłuższym stażem, jeżeli miałbym polecić coś to trenuj "na sucho". gdy już sie troszke wprawisz to ewentualnie jakieś białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Tylko że ja miałem duży wysiłek fizyczny juz przez 3 lata,siłownia taka prawdziwa jest od miesiąca przed tym bylo duzo pompowania,trenowanie koszykowki też łapy troche wyrabia więc nie jest tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Czytaj, zdobądź wiedzę i ulóż - potem daj do oceny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 Lat, kaloryfer, porady.

Następny temat

Masa

WHEY premium