SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIUSZ PUDZIANOWSKI W PBC WARSZAWA URSYNÓW

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
iron,
Zaraz zacznę z Tobą polemizować, ale zanim to zrobie, gratuluje formy i wyników. Szczerze, szacunek.
Jesteś jak czytam w PBC, ale czy czytałeś umowę ? Zrób to jeszcze raz, tam jest napisane, że nie wolno ci sprzedawać produktów, które nie zostały dopuszczone do obrotu na terenie RP. To, że ciągle sprzedajesz, to tylko dobra wola Nutrifarmu. Nie kończylem prawa, mam za to solidnego magistra popartego studiami MBE i proszę Cię, uwierz mi, za 6 do 12 miesięcy przekonasz się, że wszystkie produkty Fitness Authority zostaną usunięte z PBC. Produkty amerykanskie to jedyna konkurencja dla Olimpa i Biogenixa, pozostali nie liczą się. Wyobraź sobie, że Nutrifarm w ciagu pierwszych 12 miesięcy otworzy 90 punktów, w ciągu kolejnych 3 lat 300 sklepów. Rynek suplementów diety w naszym kraju to ok 1 miliarda złotych rocznie na dziś, więc widzisz, o jakie pieniądze jest walka. Pan Zarębski zostanie zniszczony, ponieważ pojawi się firma, która kupi wszystkich. Nie liczę Treca, Activity ani Fitmaxa, to są firmy z innym udziałem w rynku.
Co się stanie z Tobą ? Przez 12 miesięcy zrobisz markę, potem w lokalu obok powstanie sklep PBC a ty zostaniesz odcięty od towaru.

powerzone,
Sporo jeżdżę po Polsce, smiać mi się chce na widok waszego sklepu-wyspy, towaru macie za 10tys, sprzedawca to jakiś student, który z dupami na SMSach siedzi. Mowi jak laszcz, nie miał pojęcia o suplementacji, poleca Animale to dobrze, ale ogólnie to bardzo niski poziom. Konkurencji to wy raczej nikomu nie zrobicie, ale skoro macie taki plan, nie będe przeszkadzał. Czy sklep w Reducie to ten sam poziom ? Może warto przeczytac umowe ?

Po co te ataki i agresja ? Podpisaliście umowy i teraz refleksja ?

Nie wszyscy podpisali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4256
Przyjedź, na pewno będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4256
wajcha, coś Ty się tak czepnął czytania umowy. To już jest nudne. Zalogowałeś się tylko po to aby siać ferment. Widać, że cierpisz na brak zajęcia .

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Bardzo proszę o komentarze związane tylko ze spotkaniem z Mariuszem Pudzianowskim .

Morfeusz81- z Węgrowa jest bardzo blisko do Warszawy , przyjedź na spotkanie z Mariuszem zobacz jak jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
odpowie ktos na moje pytanie?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4256
Molu86 przyjedź, będą promocje i rabaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
przyjade

tylko nie wiem czy kupowac dzisiaj bialko czy moze jutro u Was (bo nie wiem czy cos kombinujecie )

ale w takim razie wstrzymam sie do jutra, mam nadzieje ze bedzie fajnie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
a Pudzian będzie dawał autografy? bo ja mam taki katalog z olimpa z 2008 i mam już autograf Piotra Gluchoskiego i chciałbym mieć Pudziana..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
moze i glupie pytanie

...ale czy bedzie mozna z nim fotke strzelic?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
no właśnie tez chciałem się o to spytać ale Molu mnie wyprzedził
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CARNI AQUA BEZKALORYCZNY NAPÓJ FUNKCJONALNY !!!!!!!

Następny temat

Cell pump - przeciwwskazania zdrowotne?

WHEY premium