sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Mąka owsiana i kasza orkiszowa w diecie

Wysłana -
Witam czy na redukcji mogę jeść mąkę owsianą i kasze orkiszową czy lepiej to pozamieniać na coś innego ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
możesz nawet i pszenną wszystko zależy od ich ilosci w diecie.
Wysłana -
Dziennie 50g mąki i 100 g kaszy orkiszowej
Wysłana -
ogólnie moja dieta wygląda tak
50g mąka owsiana + 50g płatki owsiane + 150 twaróg + 1 jajko (naleśniki)
kasza orkiszowa 100g + isolat 30g + serek wiejski 200g
ryż brązowy 80g +pierś z indyka 200 + warzywa
150g piersi z indyka + roszponka pomidory suszone + mozzarella mini + groszek + papryka czerwona
150g piersi z indyka + roszponka pomidory suszone + mozzarella mini + groszek + papryka czerwona
300g serek wiejski

ogólnie jest to rotacja w dzień ciężki daje +90g płatki owsiane a w dzień bez treningu odejmuje 80g ryżu
obecna waga 87,6 kcla wychodzi 2520 b 270 t 53 w 223

to ogólnie wszystko może tak być , bo czuje się dobrze i efekty są ale jak mogą być lepsze to pozmieniam ?

Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-07 18:07:30

Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-07 18:17:11
Wysłana -
spokojnie moze byc, mąki można dawać różne owsiana, gryczana ryżowa, kasze też warto zmieniać nieraz czzy to na ryz brązowy, kasze biała gryczaną, jaglaną
Wysłana -
No i fajnie dzięki za pomoc ;)
Wysłana -
Dieta powinna być urozmaicona, więc jak najbardziej należy zmieniać źródła składników odżywczych na różne inne.
Wysłana -
Zgadza się.

Niemniej jednak suszone pomidory są wysoce przetworzone.
Dieta wymaga poprawek zdecydowanie.
Wysłana -
Akurat suszone pomidory do bardziej dodatek smakowy do dania, niż zastępujący warzywo, więc nie zwracałbym na nie uwagi.
Wysłana -
Suszonych pomidorów zjem 30-40 g dziennie a urozmaicą smak :) ale jak dieta wymaga zdecydowanych poprawek to chętnie wysłucham co gdzie i jak ;) pewnie chodzi o to że za dużo nabiału i mozzarella i groszek z puchu ?

Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-08 11:00:05
Wysłana -
Olej słonecznikowy w suszonych pomidorach nie wróży dobrze. :)
Wg mnie istnieje wiele innych bardziej wartościowych warzyw aby urozmaicić smak, ale nikt nie musi brać mojej opinii pod uwagę.

@Autorze - w Twojej diecie występuje niska podaż lipidów jak i występują niedobory żywieniowe (wit.C, potas, magnez, wit.D, kwasy tłuszczowe omega-3).. również występuje sporo nabiału na tle całokształtu diety.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-08 11:02:43
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź