SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mąka owsiana i kasza orkiszowa w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
waga nie pójdzie w górę jeśli dalej będziesz na deficycie, no i fakt, krótsze zdania są czytelniejsze

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Skoro Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to 3500, to nie ma możliwości aby mniejsza ilość spowodowała przyrosty masy ciała. Nie wnikam jednak w to, czy wartość 3500kcal jest rzeczywiście Twoim zapotrzebowaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
A mój typ budowy po zdjęciu strona 3 , określacie jako endo/Mezo bo ekto na pewno nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Nie ma to znaczenia. W jakim celu jest Ci to potrzebne. Jak 90% osób masz mieszany somatotyp budowy ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
bo obliczałe zapotrzebowanie bo powiedziałeś że nie jesteś pewien moich 3500 ze wzoru ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Według mnie masz przewagę cech mezomorfika.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
To jak wszystko dobrze podliczyłem z treningiem siłowym z aerobami uwzględniając wszystko zapotrzebowanie wyszło ok 3860 czyli to jest bardziej realne niż z kalkulatora bmr 3500 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Tak. Szczegółowy wzór będzie bardziej dokładny, niż prosty kalkulator. Najistotniejsza będzie jednak obserwacja obwodów ciała i na podstawie ich zmian korygowanie kcal i aktywności w diecie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Ok dzięki za pomoc narazie nie będę wam już głowy truł ;p , zastosuję się do rad i jak coś będę pisał jeszcze raz dzięki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Więc tak poleciałem przez tydzień tak że z tych 2550 kalorii co było skrajnie mało podibiłem na ok 3000tys dodałem ęgli tłuszczy obniżyłem białko zastosowałem się do rad waga poleciała w dół ok 0,5kg tylko ogólnie nogi jak by się ładniej zarysowały a brzuch jak by podlało wodą czy to może być spowodowane tym podbiciem węgli , może spróbować uciąć węgle a dodać tłuszcze i trzymać ok 3000 klca czy może tłuszcze zostawić jak jest a węglę uciąć tak aby było ok 2900 klca ?? jak radzicie ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prowadzenie kobiety - kto polecany?

Następny temat

Jak to jest z płatkami owsianymi, a zawartym w nich kwasem?

WHEY premium