SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mąka owsiana i kasza orkiszowa w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Pomidory mam bez zalewy tylko suszone , biorę kompleks witamin i minerałów i 3caps omeg 3 wcześniej dodawałem olej mct i zachciało mi się trochę mozzarelli więc zamieniłem ja z mct wiem że trochę nie bardzo ale chociaż na tydzień :) a co proponujesz dać zamiast czego tylko jak można prostym językiem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Wypełnij więc ankietę działu i wrzuć dietę według zaleceń w regulaminie:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Pomidory również miałem na myśli suszone, bez oleju. Sam takie czasami dodaje. Kawałek wystarczy żeby zmienić smak potrawy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie zrozumieliśmy się w takim razie. :)
Wypełnij ankietę działu jak Domer wspomniał.

Warto tutaj jednak wspomnieć, iż witaminy w żywności występują w towarzystwie innych substancji pomocniczych, które często ze sobą współdziałają. Np: owoce i warzywa stanowią naturalne źródło prebiotyków i probiotyków, wspierając naszą florę bakteryjną. Co więcej, zawierają również alkalizujące składniki odżywcze które pomagają zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu, poza tym dostarczają przeróżnych antyoksydantów. W multipacku tego nie ma, poza tym preparat witaminowo-minerałowy to kiepski wybór ze względu chociażby na małą zawartość potasu, wit.d .. dodatkowo witamina E w przyrodzie to 8 różnych związków, a w tym preparacie zazwyczaj występuje jeden. Profilaktyka niedoborów powinna być starannie przemyślana. Osobiście polecam suplementować witaminy kierunkowo czyli tego czego brakuje w diecie jak np: wit.d3, DHA i EPA, opcjonalnie magnez. Takie kompleksy witamin nigdy nie spełnią wymagań, co więcej istnieje również ryzyko ''przedawkowania'' poszczególnych składników np: cynk, wliczając żywność.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-08 11:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 24
Waga : 87
Wzrost : 181
Obwód klatki : nie wiem
Obwód ramienia : 45
Obwód talii : 78-80
Obwód uda : 64
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ciężko określić z fałdomierza 10 ale pewnie jest koło 12-13
Aktywność w ciągu dnia : wyjścia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x split po treningu inrerwały 30 min w dnt rowerek 45 lub bieganie w lesie 40min
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja już od 8tyg
Ograniczenia żywieniowe : brak chyba że krewetki
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : lipo killer,fx7 teraz meldown
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jest :P
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


zaraz muszę dojś jak zrobić zrzut diety ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
jest





ogólnie jest to rotacja w cień ciężki płatki owsiane +90g a bez treningu odejmuje ryż 80g i produkty też nie wszystkie w punkt te które spożywam bo poprostu ich nie znalazłem ;)




Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-08 11:42:49

Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-08 11:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
ciekawi mnie ten izolat w drugim posiłku, nie lepiej ładować go po treningu? byłby przydatniejszy wtedy, szybciej wchodzi w obieg http://potreningu.pl/articles/3780/co-wybrac-koncentrat-hydrolizat-czy-izolat-bialka-serwatki no i nabiału widzę nie żałujesz, ale to już było wspomniane, rotuj mięsami/rybami i warzywem, w ostatni posiłek dałbym jakieś węgle na lepszy sen

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Izolat właśnie jest w posiłku po treningowym ;) i w carb cylkingu chyba węgle na noc nie bardzo




Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-08 12:50:38

Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-08 12:52:12

Zmieniony przez - emillsfd w dniu 2017-06-08 12:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
Ludzie powaliło was z tą ilością białka? :D Co patrzę na dietę to 3g/kg masy ciała+, zejdź z białkiem, dodaj węgli! A skoro redukujesz i masz już taki poziom bf-u to zastanów się nad Yohimbiną, sam niedługo zacznę stosować (czekam na przesyłkę :p), ludzie bardzo sobie chwalą i pomaga przy ostatecznej wycince ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Na tej ilości białka czuję się bardzo bardzo dobrze w meldownie mam yohe i aktualnie go biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
ano chyba, że chodzi o carb cycling, ale na upartego w razie wu w grę mogą wchodzić węgle z niskim IG np. podlane olejem, a co do takiej ilości białka to jak będzie jadł dużo warzyw i znajdą się też owoce to się nie zakwasi, nie przeginając z płatkami bo zdaje się osłabiają wchłanianie substancji odkwaszających

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prowadzenie kobiety - kto polecany?

Wiecej