SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Mój wzrost

Wysłana -
Dokładnie , też tego nie wiem. Sam jestem podobnego wzrostu i naprawdę w niczym to nie przeszkadza
Wysłana -
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.
Wysłana -
diox96
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.
ja jestem karzeł 163 cm :D ło matko i jakoś nigdy nie przeszkadzało mi to w życiu - co chciałem osiągnąć w życiu to osiągnąłem i zrealizowałem - a panienki w młodym wieku przebierałem jak chciałem pomimo niskiego wzrostu .
Wysłana -
diox96

jest jedna zaleta sobie mozesz ubrania tanio kupić wczoraj wszędzie promocje w galerii ale rozmiary M S więc w sam raz na króciaków
Wysłana -
anubis84
diox96

jest jedna zaleta sobie mozesz ubrania tanio kupić wczoraj wszędzie promocje w galerii ale rozmiary M S więc w sam raz na króciaków

Rozczaruje ciebie ja chodzę w ubraniach w rozmierze L.
Wysłana -
anubis84
diox96

na rozmiar to nie wpływa przecież tylko wzrost a przede wszystkim sylwetka , zresztą coś o tym powinieneś wiedzieć
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź