SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , też tego nie wiem. Sam jestem podobnego wzrostu i naprawdę w niczym to nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
diox96
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.
ja jestem karzeł 163 cm :D ło matko i jakoś nigdy nie przeszkadzało mi to w życiu - co chciałem osiągnąć w życiu to osiągnąłem i zrealizowałem - a panienki w młodym wieku przebierałem jak chciałem pomimo niskiego wzrostu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
diox96
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.


jest jedna zaleta sobie mozesz ubrania tanio kupić wczoraj wszędzie promocje w galerii ale rozmiary M S więc w sam raz na króciaków
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
anubis84
diox96
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.


jest jedna zaleta sobie mozesz ubrania tanio kupić wczoraj wszędzie promocje w galerii ale rozmiary M S więc w sam raz na króciaków

Rozczaruje ciebie ja chodzę w ubraniach w rozmierze L.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
anubis84
diox96
Nie przejmuj się w twoim wieku wzrost jest odpowiedni.Jeszcze urosniesz.Ja jestem niski mając 177.


jest jedna zaleta sobie mozesz ubrania tanio kupić wczoraj wszędzie promocje w galerii ale rozmiary M S więc w sam raz na króciaków


na rozmiar to nie wpływa przecież tylko wzrost a przede wszystkim sylwetka , zresztą coś o tym powinieneś wiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatką

Następny temat

Czy to lordoza Lędzwia ???? POMOCY

WHEY premium