SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój trening - proszę sprawdzić, czy dobry?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Dziś mija 2 tygodnie, a siły jeszcze mam :) Czyli po 6 tygodniach dłuższa przerwa, a dłuższa to znaczy tydzień, tak? Nie chce też przeciążyć czy to kości, czy nabawić się urazów, bo przyznam, że po takim intensywnym treningu jestem wypalony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jak wyglada w koncu ten plan? jakies ciezary dzwigasz czy masa ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
gsmt
jak wyglada w koncu ten plan? jakies ciezary dzwigasz czy masa ciala?


I ciężary zrobione, czy to z baniek, czy to z cementu i masa własnego ciała. Do tego 2x w tygodniu biegi po 35min i kilka minut sprintu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no ale jakie ciezarow uzywasz bo byc moze sa smiesznie male a ty przetrenowania sie boisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
gsmt
no ale jakie ciezarow uzywasz bo byc moze sa smiesznie male a ty przetrenowania sie boisz :D


Owszem, bo przetrenować się mogę nawet samym biegiem. Boje się tego, bo tak się działo co roku. Nie są to ciężary wagi 50 czy 100kg, bo nie chce być kulturystą tylko bardziej w sporty walki się kieruje. Ciężary są wagi 15/20/35kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Pod sporty walki, trzeba własnie operować dużym ciężarem...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Venc1Lq
Pod sporty walki, trzeba własnie operować dużym ciężarem...


Rozumiem. Natomiast mam 18lat, a obciążenie mam takie jak podałem. Na razie na nic innego mnie nie stać :) Może moje pytania odnośnie odpoczynku są dziwne, ale po treningu, czy bieganiu kości, czy same nogi na tyle mnie bolą, że boje się jednak tego przetrenowania.

Zmieniony przez - Rapid0 w dniu 2013-08-28 20:53:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening hantle

Następny temat

Brzuch=rzeźba

WHEY premium