SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój trening - proszę sprawdzić, czy dobry?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Czyli z czego zrezygnować, skoro za dużo? Z programów, ok, rezygnuje. W takim razie ile powinienem robić pompek, przysiadów itp? 30-35 i jak nie będzie to już dla mnie wysiłkiem podwyższę o 5. Dobrze myślę?

skorzystaj z ostatniego linka od Venca,lub jeśli chcesz modyfikować swój plan to:
- troche za dużo masz tych pompek, względemćwiczeńna większe partie,jak grzbiet czy nogi.
-sama ilość powtórzeń jak dla mnie jest zbyt duża,owszem duża liczba powtórzeń nie jest zła ale robienie co serię ponad 30 powtórzeń w większość ćwiczeń to lekka przesada

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Dziękuje. Skorzystałem z waszej rady i ułożyłem coś na podstawie gotowego treningu, a potworzenia, które miałem w seriach zmniejszyłem. Teraz mam pytanie, bo trenuje tak: Pon, śr, pt - trening siłowy, wt, czw - bieg 35min, sob, ndz - wolne. Czy po kilku tygodniach/miesiącach będę mógł zrobić sobie większy odpoczynek? Chodzi mi o odpoczynek rzędu 5-7 dni, żebym mógł gdzieś sobie wyjechać, odpocząć. We wrześniu będę miał wolne w pracy i chętnie bym gdzieś wyjechał, ale nie chce, żeby spadła mi kondycja, czy siła, dlatego wole ćwiczyć, a Was poradzić się jak to jest z tymi dłuższymi odpoczynkami?

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
po kilku tygodniach ćwiczeń nawet wskazany jest kilkudniowy odpoczynek

PS: A gdzie chcesz wyjechać?
W wielu miejscach da się coś ćwiczyć jak już kogoś niesie

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-08-26 18:36:02

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
QUEBLO
po kilku tygodniach ćwiczeń nawet wskazany jest kilkudniowy odpoczynek

PS: A gdzie chcesz wyjechać?
W wielu miejscach da się coś ćwiczyć jak już kogoś niesie

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-08-26 18:36:02


Czyli, żebym miał jakieś rozeznanie na przyszłość. Po ilu tygodniach pełnego treningu powinienem zrobić dłuższy odpoczynek? Po 3/4? I ile ten odpoczynek powinien trwać? 4, 5 dni, czy pełny tydzień. Planuje gdzieś w góry, więc gdyby co mógłbym czy to pobiegać, czy to poćwiczyć, ale planuje odpocząć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
po 3 tygodniach to nawet dobrze sie nie rozgrzejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
gsmt
po 3 tygodniach to nawet dobrze sie nie rozgrzejesz


A no stąd moje pytanie po ilu tygodniach mam zrobić przerwę, bo Ja się po prostu na tym nie znam :) Staram się dużo czytać, trenować, oglądać, ale o szczegóły wole pytać na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
dla mnie to w momencie gdy sie zaczniesz notowac spadki lub tez bedziesz mial mniejsza chec do treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja jednak bym działał prewencyjnie i starał się unikać tych spadków/niechęci do treningów, robiąc przerwy trochę szybciej. Optymalnie to przerwa co jakieś 6-8 tygodni. Oczywiście to moje zdanie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale do tego trzeba troche doświadczenia

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening hantle

Następny temat

Brzuch=rzeźba

WHEY premium