SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój rewelacyjny sposób na trądzik.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sportowy świr
Zdecydowanie na trądzik najbardziej pomaga rezygnacja z nabiału i mięsa - sprawdzone ;)



Temat zdecydowanie bardziej złożony , zależne od przyczyny trądziku, ilości tego białka czy np. nietolerancji laktozy przez daną osobę więc że u Ciebie się sprawdziło nie oznacza że podobnie to będzie wyglądało u innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dokładnie, kwestia bardzo indywidualna. Jednak sama rezygnacja z nabiału w wielu przypadkach robi bardzo dużą robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście można sprawdzić na pewien okres i zobaczyć jaka będzie reakcja.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Link został usunięty z racji naruszenia regulaminu forum.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została skasowana ze względu na naruszenie regulaminu forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Moim zdaniem całkiem niezła jest seria Iwostin Purritin Kosmetyki naturalne, kupicie w aptekach. Są dedykowane do skóry tlustej z trądzikiem ( wydaje mi sie,zenie będą odpowiednie do skóry suchej ponieważ nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia). Jeśli jednak macie skórę tlustą albo mieszaną to jak najabrdziej Nie zapychają, widocznie zmniejszają widoczność wyprysków. Mi na przykład bardzo pomogły,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Mi na poprawę cery pomogły dopiero mechaniczne zabiegi u kosmetolog m.in mikrodermabrazja diamentowa czy złuszczanie naskórka (niestety nie pamiętam nazwy tego zabiegu, zdaję się w ręce swojej kosmetolog). Taka wizyta nie jest droga, może kosztować ok 80zł, a warto raz na 4-5 tygodnie, jeśli ma to poprawić nasz wygląd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 91
Siemka, używał ktoś z was kiedyś s*******? Słyszałam że działa i że jest naturalne, ale nikt ze znajomych nie jest mi w stanie nic wiecej powiedziec :( Mam trądzik okropny, ostatnio kompletnie sobie nie radzę ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziura w zębie

Następny temat

problem z dyskim

WHEY premium