SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój rewelacyjny sposób na trądzik.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
a blizny?
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Z tym samoopalaczem to szczerze mówić nie chce mi się wierzyć, że to ma jakikolwiek pozytywny wpływ na skórę - wystarczy spojrzeć na skład takich preparatów. Do diety i nie-dotykania dorzucam jeszcze łagodną, minimalistyczną pielęgnacją. Czasem trądzik jest konsekwencją zbyt mocnego oczyszczania skóry i męczenia jej tysiącem kosmetyków.

Jeśli interesują Cię stojaki reklamowe zajrzyj na http://www.oficyna97.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20
Cytrusy są powszechnym alergenem. Pechowcy będą mieli czerwoną i szczypiącą gębę, do tego ostry piling jest niezalecany przy dużych zmianach trądzikowych - może po prostu rozorać pryszcze. Janusz dermatologii #
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
tak, pewnie, zdrowy tryb życia jest zawsze ok, ale problem polega na tym, że trądzik nie zawsze powstaje z powodu złego trybu życia. np. tak było w moim przypadku. najpierw zalecam pójść do dermatologa. to lekarz powinien zbadać czy to w ogóle trądzik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
tak jak piszecie o diecie i tradziku to ja nie wiem bo wydaje mi sie ze jest to trudne do zrealizowania bo tak naprawde nie wiemy co nam szkodzi i co powoduje te wypryski
ja osobiscie chodze na silownie, jem duzo bialka i dostawalem pryszcze, wiec myslalem ze to po tym, zmiejszylem bialko a tradzik dalej byl... z polecenia zaczalem stosowac kolejny preparat na wypryski chociasz bylem przeciwnikiem takich srodkow ale powiem wam szczerze... nie zaluje stosuje ten preparat juz jakis czas i w koncu mam to co chcialem - mniej pryszczy!!! ale jesli to nie pomoze to juz raczej czeka was dermatolog... podaje stronke z ktorej kupuje - uwaga na podróby! tu jest produkt sprawdzony - http://www.dermi-suple.pl/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
używałam tabletek http://www.dermi-suple.pl/ które wyżej podał kolega, plus systematycznie robiłam maseczki z miodu- już od ponad roku cieszę sie piękną cerą :) czyli jeśli efekt jjest tak rewelacyjny mogę je również w pełni polecić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
ja do tej pory, jakis rok temu tez nie moglam patrzyc na siebie w lustrze, jestem kobieta wiec jak kazda kobieta chcialam dbac o siebie zeby dobrze wygladac- aleee ta twarz! w niczym mi nie pomagala..
bylam w totalnej desperacji, stosowalam masci, kremy, maseczki kupne,domowe i inne takie rzeczy, w aptekach specjalnie przeciwko cerze tradzikowej iii? i nic... nie ktorymi rzeczami jeszcze bardziej podraznialam ta okropna twarz
wiec zaczelam szukac tabletek- najpierw na naturalnej bazie jakiejs i szczerze powiem- znalazlam pierwsze i od razu je zastopsowalam- mialam zmienic jak nie bedzie efektu, ale nie musze :) efekt jest znakomity, baaaaaaaaaaaaaaaaardzo polecaaaaaaaaaaaaaam!!
poczytajcie a sami ocenicie- http://www.dermi-suple.pl/
w koncu usmiehnieta i prawie gladka :) Ewelina :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziura w zębie

Następny temat

problem z dyskim

Wiecej