SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój przypadek jest chyba beznadziejny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
Witam,
być może brzmi to jak banał ale zaczynam wierzyć że mój przypadek jest beznadziejny.Czy to możliwe że w moim przypadku nie ma możliwości redukcji tłuszczu?
W listopadzie zeszłego roku postanowiłam zmienić swoje życie. Wtedy ważyłam 58kg i wyglądałam całkiem dobrze, ale mi było mało-postanowiłam rzucić palenie,zmienić diete na zdrowszą i "wstać z kanapy". Piękne założenia- i odziwo wszystko zrealizowałam. Nie pale od listopada, nie jem białego pieczywa, ziemniaków,słodyczy(nawet nie słodze cukrem)smarzonych potraw itd.Poza tym od stycznia cały czas coś robię:początkowo był to rowerek stacjonarny,potem fines-siłownia. Od 3 miesięcy codziennie rower a od 3 tygodni co drugi dzień biegam. A teraz efekty: po pierwszych 2 miesiącach od rzucenia palenia waga skoczyła mi do 65kg ( no ale to rozumiem)Potem w ciągu koleinych dwuch miesięcy spadło do 63 a teraz jest 64!! No tragedia to znaczy że im więcej biegam pocę się i znęcam nad moim tłuszczem to jest go i tak więcej?? Ostatni miesiąc to już wogóle miałam wysiłkowy i 1kg mi przybyło! Mam brzuch jak narzuconą oponę mega obleśną-ostatnio ktoś pytał czy jestem w ciąży.A zapomniałam w dodać że od 2 tygodni dorzuciłam sobie spalacz w postaci Scorcha, więc tym bardziej powinnam coś zrzucić a nie przybrać.To jak to wszystko mam zrozumieć moje dobre intencje zostały ukarane? Zdrowy tryb życia ma dlamnie oznaczać wygląd grubawej świnki.Czytam jak inne panie zrzucają po 10 - 15 kg a ja 3-4kg nie moge się pozbyć?Czy ja jestem jakaś wybrakowana?Innym takie rzeczy przychodzą tak lekko a ja się męcze- może lepiej było nic w swoim życiu nie zmieniać? Teraz mam tylko nerwy, łzy i rozczarowania a w moich letnich szortach wyglądam obleśnie!!
Pomóżcie bo zaczynam za marzenia o zdrowym ciele płacić zdrowiem ducha... Moja starsza 10 lat siosrta w zeszłym roku przez 6miesięcy schudła głodząc się,paląc na potęge papierosy zapijając głód kawą i drinkami- powiedziałam sobie że nigdy nie będe taka głupia ja to brak nałogów, sport, zdrowia dieta 6 posiłków dzienie i...beznadziejne efekty.Siostra dziś w bikini a ja chowam się w domu.
Wiek : 27
Waga : 64
Wzrost : 168
Obwód w biuście : 90
Obwód pod biustem :80
Obwód talii w najwęższym miejscu : 73
Obwód na wysokości pępka :85
Obwód bioder : 93
Obwód uda 51
Obwód łydki33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : Brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi, ramiona
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4 razy w tygodniu bieg 30min. Codziemnie rower.
Co lubisz jeść na śniadanie:owsianka lub jajecznica z pomidorem,Pieczywo pełnoziarniste z indykiem lub Twarożek ze szczypiorkiem
Co lubisz jeść na obiad :Pierś z kurczaka,ryż brązowy lub kasza gryczana,brokóły
Co jako przekąskę : Słonecznik nie solony,suszone owoce
Co jako deser : Truskawki z jogurtem naturalnym
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia, tabletki hormonalne :Dobry , regularnie miesiączkuje, nie biorę tabletek hormonalnych
Preferowane formy aktywności fizycznej:Bieganie,rower,
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Scorch
Stosowane wcześniej diety : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to nie przez palenie ten efekt utrzymuje sie tylko pare miesiecy podaje za zrodlami powazniejszymi nie podaniami ludowymi i jego efekt to ok 2-4kg max
u ciebie doszly inne rzeczy, wierz mi dziewczyny nagle stwierdzjaa ze ciezko im schudnąć bez historii rzucania palenia
Ot tak juz jest nasz metabolizm zmienia sie z wiekiem.
wrzucaj swoja diete
masz ustalone wszytsko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
Szefowe z pewnością Ci pomogą, ja strzelam, że trzeba się skupić na diecie i zamienić trochę aerobów na siłowe, ale niestety nikt nie założył jeszcze wątku, w którym możemy obstawiać takie rzeczy (a szkoda

Niemniej jako stały oglądacz tego (i nie tylko) działu widzę, że wątki, w których dziewczyny są przekonane, iż są beznadziejnym przypadkiem dzielą się na dwie kategorie
1. założycielki wątku nie zgadzają się z szefowymi / robią po swojemu / tak czy siak słuch o nich zaginął po 2 stronie
2. założycielki wątku słuchają szefowych i zawsze jest sukces.

Dlatego jestem przekonana, że nie jesteś beznadziejnym przypadkiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
Ja z chęcią posłucham i zastosuje się do dobrych rad-jestem mega zdesperowana.Mam jednak dużo chęci i sił przynajmniej tych fizycznych bo z psychicznymjest już źle((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
hej

to jeszcze wrzuc to co jesz teraz do dziennika http://www.dzienniki.sfd.pl/ i wklej tutaj, zeby bylo wiadomo jak wyglada dieta...i fotki sylwetki tez wklej

no i bedziesz sie musiala na trening silowy przestawic, bo same aero jest nieefektywne, organizm sie przyzwyczaja i to tylko strata czasu, dwa ze mozna sobie taka iloscia aerobow zaszkodzic prezdzej niz pomoc

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
Nie wiem czy dobrze to zrobiłam?...

http://dzienniki.sfd.pl?import_diet=15806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
nie wiem jak tu wkleić moją dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
najpierw wygeneruj zrzut dnia/wydruk dnia
zapisz na komputerze
i wrzuć jako zdjęcie

edit: swoje posty możesz edytować naciskając na karteczkę z ołówkiem

Zmieniony przez - zouzelina w dniu 2011-06-05 11:18:18

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
w prawym górnym rogu nad kalendarzem masz okienko- generuj zrzut/jpg, kliknij, zapisz na komputerze, a potem załącz do swojego posta, wtedy wyświetli się i tutaj

o widzę się powtórzyłam

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-06-05 11:19:57

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
margot77 ona używa drugiego dziennika
nie mąć jej proszę w głowie

w dzienniki.sfd.pl wchodzisz na kalendarz, wybierasz dzień i generuj zrzut masz zaraz pod edytuj dzień

Swoją drogą widziałam Twoją dietę i nie dziwie się wcale że kg Ci wzrasta.

Niemniej - spróbuj wrzucić tę dietę.

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30


Moja dieta

Zmieniony przez - Adri43 w dniu 2011-06-05 11:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
,wywal tylko takie duze ilosci chleba,mysle ze podalas ta kasze wagowo po ugotowaniu co?

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-06-05 11:47:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningu siłowego do poprawy

Następny temat

spalacz tluszczu dla kobiet

WHEY premium