SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Mój problem.

Wysłana -
Witam, pisałem w dziale junior ale nikt nie odpisał mi po kilku godzinach wiec postanowiłem dac post tutaj. Chodzi o to ze podczas wyciskania leżąc od cieżaru 110+ bolą mnie kosci idzie to wycisnac ale z wielkim bólem mówie tu o np: żebrach, kosci promieniowe, łokciowe, nadgarstek. Powyżej 125kg kosci bola juz do tego stopnia ze podczas opuszczania sztangi nie czuje aby pracowały jakiekolwiek miesnie klatki piersiowej bądź tricepsu, po prostu nic. Tego problemu nie mam np z przysiadem z martwym i z innymi cwiczeniami gdzie jestem w stanie założyć duży cieżar, nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi wiec postanowilem napisac tutaj.
Wzrost: 184
Waga: 97kg ( bf mysle na 18-19%)
Staż: 2.5roku intensywnego treningu 5x w tyg
Dieta dopięta jak tylko sie da.
Z góry dzieki za odpowiedzi.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
widocznie to dla Ciebie są na razie maksy lub nad techniką trzeba popracowac
Wysłana -
Ja polecam zrobić sobie deload i dać odpocząc stawom. Jeśli tak jak piszesz masz trening 5x w tygodniu intensywny to mogłes dać im za duży wycisk i muszą troche odetchnąć
Wysłana -
MSM 1000 mg jedziesz dalej przez jakis czas pozniej musisz dac odetchnac
Wysłana -
Po 1 odpuść trochę z ciężarami mniej kg więcej powtórzeń.
2. Rozgrzewka przed wyciskaniem? Robisz?
Możesz do suplementowac wapno i kolagen z Olimpa do ssania mi pomogło. Masz 18 lat twój organizm jeszcze się rozwija.
Jeśli masz dostęp do sauny wygrzewaj się. To też ma dobry wpływ na stawy.
Powodzenia!
Wysłana -
pewnie można by sprowadzić to do zasady, że gdy już nie idzie na duzych ciężarach i niajako "na chama" staramy się mimo wszystko to przełamać to należy wrócić do większej liczby powt., nawet dość dużej...
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź