SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Mój plan treningowy. Proszę o ocenę

Ankieta - proszę o pomoc

Płeć Kobieta
Wiek 26
Waga 60
Wzrost 163
Cel treningowy 58
Staż treningowy na siłowni 1
Uprawiane inne sporty rolki, pływanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) Tak
Dieta Tak pół na pół. Czasami miewam chwile słabośći
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) niedoczynnosc i hashimoto
Zażywane suplementy euthyrox, witamina d + miłorząb japoński
Ostatnio przerabiany plan -
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) martwy ciąg max 16 kg
Wysłana -
Wrzucam foty. Napiszcie co sądzicie i jak zrzucić ten ch*** brzuch! :) Dzieki

Zmieniony przez - marzenka214 w dniu 2018-03-31 20:25:44

Zmieniony przez - marzenka214 w dniu 2018-03-31 20:26:41
Wysłana -
1. Wprowadzić zdrową, zbilansowaną dietę uwzględniającą realne zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze i stan zdrowia.

2. Wprowadzić trening siłowy - nie da się zrobić MC z obciążeniem 16 kg - i to mówię ja - a nie jestem specjalnie silna.

3. skonsultować postawę z fizjoterapeutą - bo jest asymetria sylwetki

4. i nosić dobrze dobraną bieliznę - w za małych, wrzynających się w ciało gaciach, każdy źle wygląda.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-03-31 20:35:04
Wysłana -
No pracy trochę jest bo widać, że bf dość wysoko i nie tylko nad brzuchem trzeba popracować

Ale jak się zastosujesz do powyższych wskazówek to da się sporo poprawić kompozycję sylwetki
Wysłana -
Ile razy w tygodniu najlepiej ćwiczyć? Interwały? Aeroby? Po ile minut? Co najlepiej jeść przed i po?
Wysłana -
FBW 3 razy w tygodniu. A takie podstawy dietetyki znajdziesz w tematach podwieszonych w dziale odżywianie i odchudzanie.
Wysłana -
Dzięki!!!
Wysłana -
marzenka214
Ile razy w tygodniu najlepiej ćwiczyć? Interwały? Aeroby? Po ile minut? Co najlepiej jeść przed i po?

Co ile i jak w dużej mierze też zależy od Twojej formy bo jeśli jeszcze za ciężko na interwały to aeroby mogą być sensownym wstępem do nich
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź