SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy raz z dietą- zmiany, poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 912
Witam, chciałbym, aby ktoś sprawdził mi moją rozpiskę diety na redukcję. Jeszcze w styczniu już byłem gotowy nad kupieniem gotowej diety, ale sam sporządziłem coś takiego.
Moje dane
wiek- 20 lat
waga- 74
wzrost- 178

a wyliczyłem takie makrosy na stronie
kalorie- 2800
białko- 106g 423 kcal
ww- 388g 1551 kcal
tłuszcze- 94g 846 kcal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754699
Masło to masło. Nie ma czegoś takiego jak masło roślinne. Tak samo jak nie ma mięsa z twarogu. Daj masło a nie mix margarynowy. Produkty wrzuć przed obróbką, a nie jajecznica.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie wpisuje jajecznica na maśle tylko osobno, jaja 200g, masło 10g, rozbijaj wsyztsko na produkty pierwsze,

Gdzie wypada trening ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 912
dobra, rozumiem .. Między posiłkiem 4, a 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To coś krótki ten trening jak masz 2 godziny między4 a przekąską bananem. Tą oliwę okołotreningowo bym do innych posiłków przerzucił a u zostawił jak chcessz ok 5 ml.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 912
od 16 do 17:30 trening to krótki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trening ok, ale j/w kolega już wspomniał za krótki czas od posiłku do treningu, i to posilek nawet jest treściwy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754699
106g białka to trochę mało. Ustal zalecane ilości ok 2g/kg masy ciała. Posiłek przed treningiem ok. 2 godziny. Wprowadź zalecane zmiany w rozpisce u wklej jeszcze raz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 912
Mam parę pytań zanim zmienię jeszcze to:

1. Sery żółte można je dodać, czy lepiej nie ?
2. Oprócz siłowni na wieczór w domu mam orbiterek to jak to połączyć od razu po siłowni pobiegać, czy na tak po 20 można ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 912
Aaa c odo białka to co jakbym go zwiększył go serwatką ? ;) Czy lepiej w normalnych posiłkach uzupełnić białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Najlepiej dostarczać z pożywienia , jednak jeżeli nie jesteś całości dostarczyć to możesz zastosować odżywkę białkowa .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z apetytem

Następny temat

Makroskładniki na redukcji mężczyzna

WHEY premium