SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy raz...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Poza tym samodzielnie robiąc takie zabiegi można coś nieźle spi..lić

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A ja raczej nie mam wymiarów gimnazjalisty

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
powiedziałabym:
aeroby i dieta...


jeszcze masz szansę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
chyba raczej nie mam... aeroby robię 6 razy w tygodniu po 60 min... i nie mam za dużo tłuszczu do spalenia niestety..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
dżast samo mięcho???


mogę Ci się oświadczyć?
wolisz pierścionek i kwiaty
czy kompresor do garbusa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie chwaląc się, aktualnie przy 94 kg wagi i dość mały % tłuszczu....ogólnie jest nieźle .. co do garbusa to raczej chyba nie bo gustuję mam we włoskich samochodach

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
zdaje sie dostałam kosza




przegrałam z włoskimi samochodami, świat się przewraca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie no co Ty... źle interpretujesz.. po prostu w delikatny sposób chciałem Cie uchronić przed koniecznością zakupu mechanicznej sprężarki do dość już leciwego samochodu jakim jest Garbus... pomyslałem sobie, iż nie można obarczać kobiety takimi mało atrakcyjnymi dla niej zobowiązaniami...
A włoskie samochody.. są jak Włosi... szybko przychodzą, szybko odchodzą, ale nie ma się co z nimi wiązać

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-08-16 14:31:01

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
my tu sobie gadu gadu a nasz kolega może już ma jajecznice na włosach
....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
I wygląda jakby go stado kanarków obsiadło... ja mam włosy czarne jak dusza Saddama Husaina więc nie miałem nigdy takich problemów, ale nie wiem po co facet sobie włosy ma farbować

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tlusz na twarzy

Następny temat

włosy wokół sutów

WHEY premium