SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Mój cykl na mono

Temat przeniesiony z 'Dla zupełnie "zielonych"' przez: Kuro
Wysłana -
Witam. Jak umieściłem w zlym miejscu temat to proszę o przeniesienie z góry dzięki i sorry. Planuje zrobić jeszcze dwa dobre cykle kreatynowe przed wycinka którą zrobię mniej więcej w marcu kwietniu. Pierwszy cykl chciałbym zacząć niedługo na mono także i tu pytanie do Was jakie mono polecacie, brałem Creatine monohydrante powder olimpu i myślę ze było dobre.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No to już sobie odpowiedziałeś. Skoro działało, to po co zmieniać ?
Wysłana -
słyszałem np ze ta jest jeszcze dobra Vitala.
Wysłana -
Ja z Vitalmaxu bardzo sobie chwalę. Nie sprawdziła się u mnie za to z Olimpu. Sam musisz na sobie sprawdzić. Nikt Ci nie powie na 100% jak będzie.
Wysłana -
Wiesz chodzi mi o opinie dużo ludzi na temat rożnych tych mono i wtedy cios wybiorę, ale w takim razie narzazie jestem zdecydowany na tego Vitala, żeby sprobować porostu coś nowego bo tego olimpa już brałem
Wysłana -
Wypowie sie ktoś jeszcze?
Wysłana -
Kup Microzed 200 Mesch, jest to mono z Treca, bardzo dobrej jakości pod względem właśnie cena/jakośc, skoro mono dobrze działało to poprostu nie ma sensu tego zmieniać.
Wysłana -
Ja brałem z vitala i ogólnie słabizna jak dla mnie.

Pozdr.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2007-09-21 20:28:25
Wysłana -
A czy to za różnica skąd te mono, z jakiej firmy? Na świecie są chyba ze 3 lub 4 laboratoria, które wytwarzają kreatynę, z czego chyba wszystkie polskie (tak mi się wydaje) mono są z jakiegoś niemieckiego.

Bierz to co najtańsze. To nie jest stack składający się z 50 różnych składników...
Wysłana -
aktulanie biore universala mono 500 g w 3 tygodniu i jestem zadowolony jak narazie
Zobaczymy co bedzie za nastepne 3 tygodnie

PS. Vitala bralem i nie jest wcale slaba, ale jak narazie szukam odpowiedniej dla mnie Slyszalem, ze Megabola jest kreatyna dobra.. A taka dobra rada, to poszukaj sobie w dziale opinie i testy kreatyn mono i sam zobaczysz kto i jakie efekty i jakie zadowolenie dawaly monowki.

"Bierz to co najtańsze. To nie jest stack składający się z 50 różnych składników..." - zdanie przesadzone!!!

PZDR

Zmieniony przez - Wazer w dniu 2007-09-21 23:15:24

Zmieniony przez - Wazer w dniu 2007-09-21 23:15:50
Wysłana -
Nie mogę sie zdecydować co do krętki, ale kupie chyba dwie jedna vitala ta 250 mesch 300g, a druga nie mam pojęcia. Do tego myślę o DEXTRO juice -1,5kg jako transporterze i taurynę już mam. Co Wy na to?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź