SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MÓJ PLAN NA REDUKCJE OCENA !!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
witam prosze o ocene mojego planu na redukcje moim celem jest zgubić tłuszcz z ud i brzucha (wyrobić kaloryfer) i by po wakacjach 2010 na czysto już bawić się tym sportem zdobywanie czystej masy i rzezbienie

CZYLI O TO MÓJ PLAN :D

TRENING SIŁOWY
już ułożony mam split dałem do oceny w dziale trening dla poczatkujących poprawiłem co było trzeba nie wiele tego było :p i gitara

AEROBY
pon,śr,pt bierznia od 20 min stopniowo dojście do 40min
wt,czw mieszkam w bloku 15 piętrowym więc bieganie po schodach :D

dzisiaj właśnie zaczynam tą wielką redukcje juz od pewnego czasu planowaną :p

1 tydzien 20 min
2 tydzien 25 min
3 tydzien 30 min
4 tydzien 35 min
5 tydzien 40 min i tak cały czas

DIETA

ta wielka podstawa :D

zrodłem płynów bedzie tylko woda nic wiecej !!!!!!!!

posiłków 5 dziennie według art
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html

kazdy posiłków jak najmniej przetworzony czyli np ryba bez panierki

jedzienie min 3 godz przed snem

nie obliczam niczego bo po 1 troche skomplikowane i wogole i jeszcze bardziej sobie namieszam po 2 ta dieta jest bardzo zdrowa i bede jadł z wyczuciem równo z zapotrzebowaniem ale raczej na pewno poniżej te góra 500 kcal nie bede się objadał tylko to bedzie 5 małych posiłków największym może tylko bedzie przed treningowy

i zastanawiam się nad zakupem suplementu scorch

dobra to wszystko ja oceniacie moje szanse na osiągniecie sukcesu :) ?????? prosze o ocene

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 87

Wzrost: 186

Obwód klatki: 102

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: gdzie to się mierzy :D ???? POD BRZUCHEM CZY NA ??

Obwód uda: 62

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: .??????

Aktywność w ciągu dnia: szkoła ,dom,siłownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: wf,rower

Odżywianie: wszystko sie nada moze procz ogórkow kiszonych i śledzi :D

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: NIMA

Stan zdrowia: zdrowy jak ryba mały nie dosłuch :D

Preferowane formy aktywności fizycznej: 5xtyg aeroby i 3x trening siłowy

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: jakieś scisłej nie było
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
a i jeszcze jedno pytanie trening na siłe trwa 8 tyg co potym jaki trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz trening siłowy na redukcji? Trening na siłę, jak już sama nazwa mówi, jest treningiem NA SIŁĘ!! Przy takim treningu nadmiar kcal musi być...tobie jest potrzebny trening na gęstość/rzeźbę/redukcję!! Więcej powt (8-15), więcej serii, mniejsze przerwy... z tego co tu rozpisałeś to zgadzam się jedynie z rozpiską aerobów Wejdz na www.kulturystyka.pl w dział TRENING CYKLICZNY! Znajdziesz tam grupę redukcyjną dla osób początkujących z gotowymi planami treningowymi itd. Brak dokładnej diety na początku przygody z treningiem kulturystycznym, też nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ na dobrą sprawę nie będziesz wiedział co i ile jeść

Pzdr!

Zmieniony przez - _Myron_ w dniu 2009-11-02 14:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
to znaczy że ten art jest do bani ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dałeś treningu... jeżeli wykonujesz normalny split np Klata+bic w powt. 6-10 z 3 minutowymi przerwami między seriami, to klapa... ten post jest dobry, ale temat treningu nie jest tam do końca poruszony. Nic nie pisze o ilości powt, seriach itd...daj swój plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
pon klata-triceps
wt plecy-biceps
pt nogi-barki

KLATKA

wyciskanie sztangi na płaskiej 6/6/6/6
na skośnej 6/6/6/6
rozpiętki ze sztangielkami 8/8/8/8

TRICEPS

prostowanie ramion na wyciągu stojąc 8/8/8/8
wyciskanie francuskie sztangi 8/8/8/8

PLECY

wiosłowanie z sztangą 6/6/6/6
martwy ciąg 6/6/6/6
szrugsy 8/8/8/8

BICEPS

uginanie ramion ze sztangą 8/8/8/8
uginanie ramion na modlitowniku ze sztangielką w uchwycie młotkowym 8/8/8/8

NOGI

przysiad 6/6/6/6
prostowanie nóg na maszynie 8/8/8/8
uginanie nog w leżeniu 6/6/6/6

BARKI

wyciskanie z przed głowy 6/6/6/6
un szt bokiem w góre 8/8/8/8
un szt w op tułowia 8/8/8/8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
na redukcji bardziej trening na rzeźbe..
wiekszy zakres powtorzen 16-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszędzie więcej powt z progresją ciężaru.
15>12>10>8=8 Reszta ujdzie, bo nie masz dużego stazu Przerwy między seriami max 90 sekund. Na tym treningu masz się spocić, wyglądać jakbyś dopiero co wyszedł spod prysznica Inaczej trening do dupy Ćwiczysz tylko 3xtydzień? Dodałbym jeszcze 2 dni z samymi aerobami i brzuchem Może jakaś odmiana aero, żeby się nie znudzić...hiit...tabata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
wiecie chłopaki mi też bardziej logiczne wydawało się że na redukcje trening na rzezbe ale jak tu poczytałem to wszedzie podawali trening na siłę ale jednak pokieruje się logiką i wezme te liczbe powt co podałeś i przerw miedzy seriami ćwiczenia mogą być ? aeroby robie 5x w tyg i brzuch 5x w tyg bede robił tylko co abs ,a6w ? a moze inne cwiczenia ? no i została najtrudniejsza sprawa ta dieta magia nie z tej ziemi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch 2-3 wystarczy, aeroby ile masz siłę. IMO 5 x będzie ok, a brzuch rób tylko w wtorki i czwartki łączony tylko z bieganiem. W dni kiedy tylko biegasz aeroby muszą być dłuższe!!

Z dietą to ogólnie jest przegięta sytuacja...przynajmniej na początku. Wszyscy się nabijają, nawet w domy mówią, że wariujesz i jesz jakieś g****, ale to ONI SIĘ MYLĄ!! My jemy zdrowe rzeczy, które przeciętny kowalski omija z daleka. Mój tata np na moje płatki owsiane z jogurtem mówi g****... a sam zajada się kartoflami z tłustym sosem popitym piwem...później się zastanawia dlaczego wyniki badań lekarskich ma nieciekawe


Zmieniony przez - _Myron_ w dniu 2009-11-02 22:07:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik vitalmax

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium