SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.E STRONG MEN-GDYNIA 2002

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Powiem kilka słów-nieoficjalnie-tak we własnym imieniu-jako kibic,Gdynianin i Polak
Co do samych zawodów-klops organizacyjny-tyle mogę powiedzieć. Zainteresowanie imprezą przynajmniej 2-3- krotnie przerosło organizatorów i możliwości samego"obiektu", jaki specjalnie skonstruowano(cały plac obok Teatru Muzycznego w Gdyni otoczono składanymi trybunami z alu.).O takim drobnym"szczególe", jak sprzedaż biletów uprawniających do wejścia poza same barierki okalające od zewnątrz owe trybuny-w momencie, kiedy wiadome było, że miejsc na samych trybunach dawno zabrakło, a stojąc nie widziało się wcale areny zawodów i zawodników-warto by chyba powiadomić Federację Konsumentów...Do tego po pewnym czasie w to samo miejsce wpuszczano już bez biletów...Wydaje się, że spora cześć kibiców czuła się delikatnie mówiąc oszukana.
Dla zobrazowania sytuacji podam tylko fakt, że Joanna Kurzacz-Zapolska i Arkadiusz Leszczyński(szef Białostockiego klubu), którzy byli w Gdyni z promocją "Flexa" i "Sportu dla Wszystkich KiF"-oglądali zawody stojąc na chwiejnym malutkim stoliku(tym od prezentacji pism)...No coment... A spiker cały czas trwania imprezy podkreślał, że musimy pamiętać(kibicując w tak spartańskich warunkach)o "trzymaniu fasonu", bo impreza będzie transmitowana przez TVN i Eurosport.
Druga sprawa, że sam spiker wybitnie"nie dorósł", by reprezentować jakikolwiek kraj, czy kogokolwiek i gdziekolwiek, a jego działania mające na celu ukazanie pełni swojego "talentu" wodzirejskiego były na poziomie dalece nieeuropejskim-już samo jego słownictwo pozostawiało wiele do życzenia, ale widać, jaka organizacja, taki spiker...
Pominę milczeniem fakt, że rozreklamował on naszych obywateli i kibiców, jako pijaków i meneli, świadomie biorąc do konkursu dla publiczności ewidentnie napitego jegomościa, który mógłby być ozdobą(dzięki swemu stanowi, ale przede wszystkim "prezencji") filmu dydaktycznego o zgubnym wpływie picia alkoholu, a nie imprezy sportowej i to na tym poziomie rywalizacji(podkreślam rywalizacji-nie organizacji). Sporo mówiło się o tym, że powinniśmy pokazać jak się w Polsce kibicuje(mówił o tym m.in. ów nieszczęsny spiker),i że warto u nas organizować imprezy sportowe wielkiej rangi-niestety jego działania przeczyły dokładnie słowom i wywołały raczej odwrotny skutek. No, ale udowodnił, ze potrafi rozbawić publiczność do łez-głownie szydząc z niej samej, tylko chyba nie na tym miała polegać jego rola...
I jestem również ciekaw, jak sami zawodnicy znieśli(i jaki wpływ miało to na ich postawę)taki maraton-bo same zawody-6 konkurencji-trwały 4ipół godziny-paranoja, głównie ze względu na uwarunkowania telewizyjnej relacji...
Jedyna pociecha, to oczywiście postawa naszych championów i ogólnie wysoki poziom sportowy zawodów.


Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Bylem na tym czyms i widzialem tylko owe nieszczesne trybuny... zadnego strongmana nie spotkalem.. ehhhh

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Szkoda Maciek,że się nie spotkaliśmy-miałem do pogadania.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Nic straconego :) Zawsze mozna sie spotkac i pogadac.. aktualnie mam maly zawrot glowy ale zawsze istnieje mail.
Jak cos to slij bez wachania.

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728653
rzeczywiscie kiepsko z organizacja,jak bylem w mielnie,tez wiele nie bylo widac.napiszcie jakie byly wyniki!!

masti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Co do organizacji. Ok. 13:30 do samochodu z biletami ( których już dawno zabrakło) ustawiła się kolejka, tak na oko jakieś 150 metrów długości. Miałem to szczęście, że jacyś kolesie mieli rezerwację i dostali dokładnie 1 bilet za dużo - ściągneli ze mnie 20 złotych. Potem zauważyłem, że w jednym z sektorów(3), ludzie wdrapywali się od drugiej strony na trybuny - wchodzili wszelkimi sposobami (totalna trzoda, ścisk i smród) - raj dla złodziei i ocieraczy. Prowadzący imprezę miał chyba jakieś dziwne kompleksy, bo poniżał słownie wiele osób ( widzów a także zagranicznych zawodników, którzy nic nie rozumieli i to miało być takie niby bardzo śmieszne). No ale suma sumarum impreza sportowo udana. (wśród kibiców welu polskich strongów, była też Szwankowska). No i Polacy górą!
W niedzielę na TV Gdańsk był wywiad z Pudzianowskim i Dymkiem. Opowiadali o przygotowaniach do wrześniowych M.Świata w Malezji. "Pudzian" stwierdził, że na M.Europy dawał z siebie ok. 75% możliwości w każdej konkurencji.( chociaż przy wyciskaniu baterii na pewno dał maxa ). Miejmy nadzieję, że po wakacjach pobije Norwegów i będzie THE BEST.

BOOGIE WOOGIE

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-07-08 09:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
Z waszych relacji wynika, że nic nie straciłam nie będąc na imprezce....
Nie spodziewałam sie luksusu (przynajmniej pod względem organizacyjnym!) i nie pomyliłam się ....
Może inna tego typu imprezka uda się i mnie bedzie dane ją ocenić , ale już z autopsji...
szkoda, że nie mogłam być...choć w chwili obecnej mam mieszane odczucia...

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Ciekawy profil panno Poliwko :) ciekawy

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
1-panno Poliwka (nazwisko nie odmienia się )
2-co w nim takiego ciekawego (?)
3-miło mi...że znów zaistniałam.

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
a jeszcze jedno....skąd znajomość moich danych...i jakim prawem na forum (!?)....
słyszał pan o ochronie danych osobowych (?)

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
hehe jak ktos je udostepnia w profilu.. co z tego, ze nie bezsposrednio :)

podpowiedz?
czemu nie - nie czesto tam bywasz...

Milego rozwazania :)

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polacy wygrali ME w Gdyni

Następny temat

Szwedzcy strongmani

WHEY premium