SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój problem.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Witam, pisałem w dziale junior ale nikt nie odpisał mi po kilku godzinach wiec postanowiłem dac post tutaj. Chodzi o to ze podczas wyciskania leżąc od cieżaru 110+ bolą mnie kosci idzie to wycisnac ale z wielkim bólem mówie tu o np: żebrach, kosci promieniowe, łokciowe, nadgarstek. Powyżej 125kg kosci bola juz do tego stopnia ze podczas opuszczania sztangi nie czuje aby pracowały jakiekolwiek miesnie klatki piersiowej bądź tricepsu, po prostu nic. Tego problemu nie mam np z przysiadem z martwym i z innymi cwiczeniami gdzie jestem w stanie założyć duży cieżar, nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi wiec postanowilem napisac tutaj.
Wiek: 18
Wzrost: 184
Waga: 97kg ( bf mysle na 18-19%)
Staż: 2.5roku intensywnego treningu 5x w tyg
Dieta dopięta jak tylko sie da.
Z góry dzieki za odpowiedzi.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
widocznie to dla Ciebie są na razie maksy lub nad techniką trzeba popracowac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ja polecam zrobić sobie deload i dać odpocząc stawom. Jeśli tak jak piszesz masz trening 5x w tygodniu intensywny to mogłes dać im za duży wycisk i muszą troche odetchnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 438 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79221
MSM 1000 mg jedziesz dalej przez jakis czas pozniej musisz dac odetchnac

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Po 1 odpuść trochę z ciężarami mniej kg więcej powtórzeń.
2. Rozgrzewka przed wyciskaniem? Robisz?
Możesz do suplementowac wapno i kolagen z Olimpa do ssania mi pomogło. Masz 18 lat twój organizm jeszcze się rozwija.
Jeśli masz dostęp do sauny wygrzewaj się. To też ma dobry wpływ na stawy.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pewnie można by sprowadzić to do zasady, że gdy już nie idzie na duzych ciężarach i niajako "na chama" staramy się mimo wszystko to przełamać to należy wrócić do większej liczby powt., nawet dość dużej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg z piętą Haglunda-Sewera

Wiecej